Jump to content

Sarac LAN Tour #2


Dejan K.

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja te pitam ozbiljno a ti tako...c.c.c i posle oces da igras.....A da sto se tice skrola ja sam igrao jednu mapu ex_interp 0.1 jer sam izaso slucajno iz cs i sam vratio na def. 0.1 :) niko nije video :) hahahhaha

Daj tamo neka se promeni rezultat na DW za nebitno koga :D

Link to comment
Share on other sites

Mogu ja u UrbanExp pliiiiiiiz? Imam mnogo dobar mish mx518 i na kruzhic sam stavio duck komandu i da vish kako ripkam ispred igracha, niko ne mozhe da me utepa. Ja mislim da sam idealno reshenje protiv haj-skil igracha. A i igram na slushalice od mp4, imaju veliki volume opseg, pa chujem sve igrache kao da imam wh, a nemam. Stalno igram CS, jednom sam jednog ubio u glavu i on mi reko da pro. A?

Link to comment
Share on other sites

E moji mejtovi,ne smem ni u ks da vas pustim same HAHAHAHA :))) shalaMALA!:)

Nista tregeru bro bez tebe :))))

Mogu ja u UrbanExp pliiiiiiiz? Imam mnogo dobar mish mx518 i na kruzhic sam stavio duck komandu i da vish kako ripkam ispred igracha, niko ne mozhe da me utepa. Ja mislim da sam idealno reshenje protiv haj-skil igracha. A i igram na slushalice od mp4, imaju veliki volume opseg, pa chujem sve igrache kao da imam wh, a nemam. Stalno igram CS, jednom sam jednog ubio u glavu i on mi reko da pro. A?

Mozes :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...