Jump to content

Sarac LAN Tour #2


Dejan K.

Recommended Posts

"Duck na SCROLL nije dozvoljen i bice sankcionisan gubitkom meca po DEFAULT-u (DW)"

Kao sto pise na prvoj strani.

Kako je doslo do propusta ako ste proveravali?! i da ako je ono skroll ja sam DEDA MRAZ!!! TATA KANTERA !

Inace na demo-ima vidi se razlika izmedju skrola i CTRL-a! Veliki propust organizacije,treba da se gleda demo a ne DW!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako je doslo do propusta ako ste proveravali?! i da ako je ono skroll ja sam DEDA MRAZ!!! TATA KANTERA !

Inace na demo-ima vidi se razlika izmedju skrola i CTRL-a! Veliki propust organizacije,treba da se gleda demo a ne DW!!!

Sine, decko je i sam rekao da mu je bindovan, tako da fuckoff....Nama jeste mozda propust sto nismo pre meca proverili (mislili smo da su posteni momci i da to nece da im se desi), ali njihova krivica je u svakom slucaju veca jer su znali PRAVILA TURNIRA ! Hvala pozz

EDIT : A da li si ti Deda Mraz ne bih rekao bas ;)

by squick !

Edited by k1De/1/ evL.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Kako je doslo do propusta ako ste proveravali?! i da ako je ono skroll ja sam DEDA MRAZ!!! TATA KANTERA !

Inace na demo-ima vidi se razlika izmedju skrola i CTRL-a! Veliki propust organizacije,treba da se gleda demo a ne DW!!!

ma opusti se , covek je organizaciju jednom recenicom ubedio da je to gubljenje vremena, kakvi demoi kakvi bakraci :s

Link to comment
Share on other sites

Sine, decko je i sam rekao da mu je bindovan, tako da fuckoff....Nama jeste mozda propust sto nismo pre meca proverili (mislili smo da su posteni momci i da to nece da im se desi), ali njihova krivica je u svakom slucaju veca jer su znali PRAVILA TURNIRA ! Hvala pozz

EDIT : A da li si ti Deda Mraz ne bih rekao bas ;)

by squick !

IDI IGRAJ DOMINE

Link to comment
Share on other sites

Sine, decko je i sam rekao da mu je bindovan, tako da fuckoff....Nama jeste mozda propust sto nismo pre meca proverili (mislili smo da su posteni momci i da to nece da im se desi), ali njihova krivica je u svakom slucaju veca jer su znali PRAVILA TURNIRA ! Hvala pozz

EDIT : A da li si ti Deda Mraz ne bih rekao bas ;)

by squick !

O majko Bozija , andjeli s' neba!

Link to comment
Share on other sites

Sine, decko je i sam rekao da mu je bindovan, tako da fuckoff....Nama jeste mozda propust sto nismo pre meca proverili (mislili smo da su posteni momci i da to nece da im se desi), ali njihova krivica je u svakom slucaju veca jer su znali PRAVILA TURNIRA ! Hvala pozz

EDIT : A da li si ti Deda Mraz ne bih rekao bas ;)

by squick !

"mislili smo da su posteni momci i da to nece da im se desi"Ne znam sto nismo bili posteni,decko je priznao da mu je bio ukljucen scroll+duck i da je zaboravio da unbinduje...Ne znam sta je tu neposteno...Neposteno je to sto vi kao organizatori niste pokusali da ispravite svoju a i nasu gresku,jednostvano je mogao da se pogleda demo(NA KOME NARAVNO DA MOZE DA SE VIDI RAZLIKA)a ne da jedan igrac iz protivnicke ekipe kaze da to ne moze da se vidi i vi donesete odluku DW za unknown.Sta je tu posteno?Sto je on priznao da je zaboravio da iskljuci i da nije koristio ili vasa odluka bez pogledanog demoa?

Link to comment
Share on other sites

Svako ko gubi,ima pravo da se ljuti...Organizacija je kriva sto to nije provereno i Leader vrv nije scrolao ,ali 90% vas bi se zalilo da ste na mestu UNKOWNA i da izgubite mapu ,tako da...

Sine ko je tebe sta pitao ??

Na svakom topicu moras da spamujes i da se ubacujes bzvz a nisi odigrao ni jedan lan turnir u zivotu

Na kontu toga mogu da zakljucim da si ti veliki faktard i analogno tome mozes da odjebes sa ovog topica.

PRAVDA ZA VF!

pozz

Link to comment
Share on other sites

Sine ko je tebe sta pitao ??

Na svakom topicu moras da spamujes i da se ubacujes bzvz a nisi odigrao ni jedan lan turnir u zivotu

Na kontu toga mogu da zakljucim da si ti veliki faktard i analogno tome mozes da odjebes sa ovog topica.

PRAVDA ZA VF!

pozz

+1

Link to comment
Share on other sites

Sine ko je tebe sta pitao ??

Na svakom topicu moras da spamujes i da se ubacujes bzvz a nisi odigrao ni jedan lan turnir u zivotu

Na kontu toga mogu da zakljucim da si ti veliki faktard i analogno tome mozes da odjebes sa ovog topica.

PRAVDA ZA VF!

pozz

Ja spamujem na svakom topicu?

Cemu sve ovo sto si ti napisao?

Iskreno znam navijao sam za rokija,ledara i ostale jer ih znam ...samo iznosim svoje misljenje...

POz

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

Ja spamujem na svakom topicu?

Cemu sve ovo sto si ti napisao?

Iskreno znam navijao sam za rokija,ledara i ostale jer ih znam ...samo iznosim svoje misljenje...

POz

Ne spamujes?

Otvaras nove topice tipa "kako da mi radi cs na 100 fps-a , ili koju podlogu da kupim , ili da mozda nekome ne fali 1 igrac u klanu?"

Evo pozdravljaju te momci iz kg-a ledar , knbr , svaki dan te traze za mixove ~wOw~

Link to comment
Share on other sites

H@H@H@H@...Za fps jesam postavio ,ali DA LI FALI NEKOM 1 IGRAC ZA KLAN, to nisam postavio sigurno...

Ok ja sam noob,ja sam seljak ,ja sam retard,zivim u malom mestu kao sto je Raca ,gde 2 coveka igraju kanter i nemam lan ekipu i ne mogu da idem po lan turnirima,a rado bih isao :(

To sto sto ti zivis u Kgu pa imas lan klan,svaka cast ~

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

H@H@H@H@...Za fps jesam postavio ,ali DA LI FALI NEKOM 1 IGRAC ZA KLAN, to nisam postavio sigurno...

Ok ja sam noob,ja sam seljak ,ja sam retard,zivim u malom mestu kao sto je Raca ,gde 2 coveka igraju kanter i nemam lan ekipu i ne mogu da idem po lan turnirima,a rado bih isao :(

To sto sto ti zivis u Kgu pa imas lan klan,svaka cast ~

Posteno

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima lan ekipa sa lan turnirom?

evo to je danas pokazala ekipa KDS , momci vezbaju online , mesec i po, 2 po 4-5 dana nedeljno po par sati i pogledaj kako su danas odigrali, posteno ispisali se ljudi i svaka im cast, i na ulozenom trudu i na sjajnoj timskoj igri

Edited by Zec#
Link to comment
Share on other sites

Pa nije brate,znam te kao ok lika ,tjst video sam te na ggbt lanu i stekao utisak da si ok skroz i odjednom vidim ovo ,bez potrebe :S

jbg ljudi su prevrtljivi i uvek ce biti tako nemoj steknuti mishljenje o nekom na prvi pogled ;) , btw sa jedne strane je i upravu previshe si se uvuko u ovaj forum ;) , necesh ovde steci drugare sve su to budale :D , mada mene to ne interesuje a ne bi trebalo ni njega sto te je tolko izvredjao , jedini koji je trebao da te izvredja je organizator tura .

Link to comment
Share on other sites

H@H@H@H@...Za fps jesam postavio ,ali DA LI FALI NEKOM 1 IGRAC ZA KLAN, to nisam postavio sigurno...

Ok ja sam noob,ja sam seljak ,ja sam retard,zivim u malom mestu kao sto je Raca ,gde 2 coveka igraju kanter i nemam lan ekipu i ne mogu da idem po lan turnirima,a rado bih isao :(

To sto sto ti zivis u Kgu pa imas lan klan,svaka cast ~

evo hoces da igras za urban??? mi smo online ekipa! svi igramo od kuce :)) hahah!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...