Jump to content

Sarac LAN Tour #2


Dejan K.

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zasto u nedelju ?

glupo je da se turnir igra u nedelju posto vecina nas radi u ponedeljak.... mislim da bi turnir trebalo da se organizuje u subotu!!!!

ako turnir bude bio u nedelju verovatno ce jos par ekipa otkazati zbog toga sto se u ponedeljak radi ide u skolu itd...

a vi razmislite :) poz

Link to comment
Share on other sites

Momci samo se opustite i dodjite na turnir....Znaci cuo sam se sa dosta ekipa i svima odgovara vise nedelja kao termin nego subota....Ako bude bilo 10 ekipa (toliko imamo za sada ekipa, sutra je zadnji dan za uplatu), onda turnir pocinje u 9h i zavrsava se oko 3h ujutru....planirali smo sat vremena razmak izmedju meceva sto je sasvim ok, ali ce sigurno neki mecevi biti gotovi i za pola sata, tako da ce turnir do 2-3h ujutru da bude gotov...

Sto se tice posla i skole, opusteno sve moze da se stigne...Mi smo i u Nis dosli i nismo se bunili sto smo cekali po 3 sata izmedju meceva, jer smo dosli da se igramo i da se zezamo, zato opet kazem, dodjite lepo i bice sve extra...;)

Sutra uvece (oko 12h) ocekujte kompletne grupe i satnice...Najverovatnije ce biti 2 grupe po 5 ekipe, gde ce prve 2 ekipe u polufinale...Bice dobrih ekipa i dobrih meceva...Evo spiska ekipa koje ucestvuju :

1. urbanExp

2. LWC (vF)

3. KDS

4. STAROPLAMEN (mix iz Krusevca i NSB-a iz Nisa)

5. UPRISING

6. Boys from Hood

7. brazzers

8. NuM

9. fuRy.tm

10. PLAYGROUND (ocekujemo uplatu sutra)

Pozdrav, i sutra ocekujte nove FULL informacije u vezi Tura ;) <3

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

dobro ajde sad ti meni objasni kako zamisljas da se recimo 3 moja igraca vrate u nedelju u 3 ujutru kuci u nish ? ili pak da prespavaju a posle toga dao odu u skolu ?

turnir u nisu jeste trajao 2 dana ali se drugi dan finale igralo u 10 uvece a ne u 3 ujutru...

i nije STAROPLAMEN NEGO STAROPRAMEN !!!!ffs

Edited by BobbaN
Link to comment
Share on other sites

dobro ajde sad ti meni objasni kako zamisljas da se recimo 3 moja igraca vrate u nedelju u 3 ujutru kuci u nish ? ili pak da prespavaju a posle toga dao odu u skolu ?

turnir u nisu jeste trajao 2 dana ali se drugi dan finale igralo u 10 uvece a ne u 3 ujutru...

i nije STAROPLAMEN NEGO STAROPRAMEN !!!!ffs

E nije ni prvi ni poslednji turnir koji ce da se zavrsi rano ujutru ! Drugo nemoj da mi vristis tu, jer ako dodje do toga da tebaju da prespavaju bice kod mene ako nista drugo i to je to...ne vidim sta bi im hvalilo da posle odu u skolu....i ovako oni sigurno ne idu na spavanje u 22h...!

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Autobuse za Nis brate imas u 5:45 a ima i ranije ja mislim, tako da mogu da stignu....nece valjda prvi put u zivotu da im bude da ne spavaju celu noc ?! Koliko puta su uz CS ostali do jutra samo a da ne pricam za izlaske i ostalo....Jedna stvar, ako momci hoce da dodju na turnir doci ce bez obzira na sve....a mislim da su ok i da ce da dodju da se zezamo i pucamo....kraj rasprave, mogu jedino da ti se raspitam kompletno za te autobuse (a mislim da ima i voz rano ujutru, bas oko pola 4) i da te obavestim ;)

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

brate nije meni ovo prvi turnir... u nedelju iz ks-a mozes da se vratis kuci ali juce! pre svega ne znam odakel ta ideja da se turnir igra u NEDELJU ovo je prvi turnir u mom zivotu da se igra u NEDELJU obicno se turniri igraju Subotom ako su 1 dan ako su 2 dana onda je tu i nedelja ali drugi dan se zavrsi ranije tako da ljudi moze kuci da se vrate... 3 klinca iz mog tima su 92-93 godiste dal mislis da ce oni da overavaju po KS da cekaju bus koji 10000% nece doci i da se vrate kuci onako raspadnuti pa da idu u skolu... zamolio bih vas da se turnir lepo odigra u subotu ako nije problem ja mislim da ce i ostale ekipe da se sloze sa tim...

Edited by BobbaN
Link to comment
Share on other sites

brate nije meni ovo prvi turnir... u nedelju iz ks-a mozes da se vratis kuci ali juce! pre svega ne znam odakel ta ideja da se turnir igra u NEDELJU ovo je prvi turnir u mom zivotu da se igra u NEDELJU obicno se turniri igraju Subotom ako su 1 dan ako su 2 dana onda je tu i nedelja ali drugi dan se zavrsi ranije tako da ljudi moze kuci da se vrate... 3 klinca iz mog tima su 92-93 godiste dal mislis da ce oni da overavaju po KS da cekaju bus koji 10000% nece doci i da se vrate kuci onako raspadnuti pa da idu u skolu... zamolio bih vas da se turnir lepo odigra u subotu ako nije problem ja mislim da ce i ostale ekipe da se sloze sa tim...

Pa i nikk je 92god..pa.. :))) wxy 93 hahahhahhahahahaha ;)

Link to comment
Share on other sites

brate nije meni ovo prvi turnir... u nedelju iz ks-a mozes da se vratis kuci ali juce! pre svega ne znam odakel ta ideja da se turnir igra u NEDELJU ovo je prvi turnir u mom zivotu da se igra u NEDELJU obicno se turniri igraju Subotom ako su 1 dan ako su 2 dana onda je tu i nedelja ali drugi dan se zavrsi ranije tako da ljudi moze kuci da se vrate... 3 klinca iz mog tima su 92-93 godiste dal mislis da ce oni da overavaju po KS da cekaju bus koji 10000% nece doci i da se vrate kuci onako raspadnuti pa da idu u skolu... zamolio bih vas da se turnir lepo odigra u subotu ako nije problem ja mislim da ce i ostale ekipe da se sloze sa tim...

Pa termin je i stavljen za nedelju zato sto se vecina ekipa slozila za taj dan (LWC, urban, KDS, UPRISING...) tako da te ekipe ne bi ni dosle da se igra u subotu....Kod mene su isto klinci u ekipi, jos mladji nego tvoji (94.) pa ce da ostanu ceo turnir tu samnom i da odu isto u skolu kao i tvoji....mi posle turnira moramo da sredimo igraonicu, i sigurno ni oni nece da spavaju cele noci, tako da zaista ne vidim u cemu je problem...Moji klinci nisu u petak ni isli u skolu ceo dan (pred turnir u Nisu) da bi vezbali i sve, tako da ako im je bas problem neka ne idu u skolu u ponedeljak, jer nece da propadnu za jedan dan sto ne odu u skolu....;) Na kraju krajeva, ne radim nista napamet i zato sto me boli uvo, nego jednostavno tako je 7 ekipama od 10 odgovaralo da se igra u nedelju....sa 2 od ove 3 se nisam cuo i vama jedino ne odgovara sa kojima sam se cuo....znaci samo vama nedelja ne odgovara :// jbg, voleo bih iskreno da vas vidim ovde, jer sam zgotivio drugare iz NSB-a jos na WCGu (oni znaju to), ti tada nisi ni igrao za njih igrao si za ZO'KI....ako mozete dodjite, ako ne, brate ne znam sta da vam kazem....:// <3

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

TURNIR CE BITI 2 DANA ! SUBOTA I NEDELJA ! Veceras satnice i grupe, zreb ce biti poludirigovan ! Ekipe koje ucestvuju :

1. urbanExp

2. LWC (vF)

3. KDS

4. STAROPRAMEN (RmZ, GERI, BobbaN, krle, Dimke)

5. UPRISING

6. PLAYGROUND

7. Boys from Hood

8. brazzers

9. NUM

10. fuRy.tm

Izaci cemo ekipama u susret koje mogu u nedelju da igraju tada a koje mogu u subotu da igraju tada !

HIGH SEED :

urbanExp

LWC

KDS

STAROPRAMEN

LOW SEED :

UPRISING

PLAYGROUND

Boys from Hood

brazzers

NUM

fuRy.tm

Veceras do ponoci grupe i satnice ! SATNICE SE NE MOGU MENJATI ! Svima cemo kao sto sam rekao da izadjemo u susret, jer ipak se ovo igra zbog druzenja i zezanja, i bitno je da se puca ;) <3 Nagrada za prvo mesto ostaje ista da znate, za drugo mesto cemo da vidimo, kao i za MVP nagradu (zbog novcanog fonda koji nam je na raspolaganju) ! Hvala :)

Edited by squick

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

10 ekipa 2 dana turnir ? :D

10 racunara pa izracunaj :D Uostalom sto bi ja uopste obracao paznju na svacije misljenje....ti imas svoje vidjenje, ja sam organizator i znam sta treba da odradim, na tebi je da li dolazis ili ne ! HVALA POZZ !

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...