Jump to content

Banovanje naloga


Bane95

Recommended Posts

Postavio sam pitanje preko trade kanala "Da li neko prodaje gold?", naravno na engleskom, i jedan lik mi odgovori da je to zabranjeno i da ce mi biti zao sto ce mi nalog biti banovan jer je poslao tiket GM.

Mene sad zanima sta ustvari znaci BAN, da li je to na odredjeni vremenski period ili trajno i kako je moguce od banovati nalog?

Link to comment
Share on other sites

A i ti si pametan, pored zivog RURa i toliko prodavaca golda da trazis preko trejd kanala...

Ban (zabrana, progon prevedeno na srpski) ti je suspendovanje naloga na odredjeno vreme ili trajno. To je moguce samo od strane GameMastera, koji je obavesten preko tog ticket-a. U principu, ne moras odmah da se zentas da ce ti nalog biti banovan, i ja sam lozio ljude sto puta da cu ih prijaviti pa nista. Dok god ti ne stigne zvanicno mail od blizzarda o suspenziji ili dok god ti se sam GameMaster ne obrati (lako je prepoznati njega od ostalih igraca) igraj i dalje.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ako se nekim slucajem desi da mi nalog bude banovan da li se od prilike zna kolike su kazne za gore pomenutu gresku ?

P.S Problem je sto nemam paypal nalog a imam neke pare na alertpay nalogu koje hocu da iskoristim pa sam hteo da pitam dal neko slucajno prodaje gold u zamenu za pare preko alertpay-a koji je takodje legalan ali je manje rasprostranjen u odnosu na paypal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...