Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
tortky

RuR StarCraft 2 Online Tournament #1

Recommended Posts

38 ljudi za sada, hoce li biti stream-a, i ko ce da hostuje polufinale i finale, valjalo bi da bude barem 1 spectator (Neo :)).

Ako sam dobro shvatio, svi samo treba da budu (kod kuće) online u datom trenutku (od 18h ako je info na prvom postu verodostojan) i treba pratiti ovaj forum (valjda?) za info ko-sa-kim igra? Ili baš svi moraju da koriste IRC? Kapiram da za taj IRC kanal treba malo više objašnjenja za ne koji nisu nikad do sada koristili IRC.

Pretpostavljam isto tako da bi svi trebali da dodaju sve one ljude iz prvog topika (sve koji su se prijavili) u frendove u SC2 da bi mogli da se sastave i da igraju. Isto tako (nigde nije navedeno) ali pretpostavljam da se igra 1-na-1? :)

Što se tiče nagrada, mislim da nije bilo potrebe da se trudite oko njih jer većini je važniji turnir više zbog "koje mesto sam osvojio" umesto nagrada. Nagrade su tu uvek samo šlag na tortu :) Pogotovu što je i sama organizacija ovakvog (online) turnira bila besplatna (pretpostavljam) a i učestvovanje se ne naplaćuje.

Sutra ujutru se zavrsavaju prijave, a satnica izgleda recimo ovako:

- Skupljanje na ircu oko 17:30-17:45

- Neobavezno caskanje do 17:55 kada kacim kostur

- Prva runda pocinje u 18h, kao sto i pise u naslovu

Hvala Vuduu za irc pojasnjenje :)

Dakle samo kliknete link, stavite nick i ime kanala i goog! :D

Ako je već rečeno propustio sam, ali po kom principu se biraju mape na kojima će se igrati? (naročite ove početne partije, ovo posle mi je jasno da biraju igrači naizmenično).

idemo matora [8D]

Pa tebe sam cekao da se javis komsija :)

Reko, daj da se malo blamiram. Jos sam uzeo imba T da igram 2-3 dana, kao necu Z, pa kao imam izgovor kad me izmlate za 5 minuta :D

Za 10 minuta (u 12h) se zatvaraju prijave i kacim dodatne informacije na prvi post.

Izmenio sam prvi post, gogo.