Jump to content

I srpski starcraft 2 turnir


Hocemo li pare?  

26 members have voted

  1. 1. Uplate



Recommended Posts

Evo ovako bez previse smaranja :)

Fora je sto sam preko nekog besplatnog online shita napravio BRACKETS koji se sam pravi i mesa protivnike...fora kao u Zotac-u..

Isto ima prijavljivanje poraza i te fore...

E sad da bi bilo malo zanimljivije, ako se dog da se uplacuje 100 din na recimo moj ziro racun ili nekog ko zeli da pomogne.. i da se sav novac od uplata prosledi pobedniku ili se mozemo dog da prva 3 dobijaju 50,30,20% (mada malo je to kesa, glasacemo da li da bude vise ali kontam da je to simbolicno i zezanciju) a moze i bez kesa..

Kontam da bi mogao da se odrzava petkom u 20:00...nece nas biti puno pa da igramo do 5 ujutru, a bice i za one koji ne ucestvuju prilike da pogledaju neku dobru partiju i nauce ponesto...

NEKA OVAJ PRVI U PETAK ZNACI 20.08.2010. bude bez keshovine cisto da vidimo kako ce ici i koliko ce biti prijavljenih igraca...

Takodje mozemo napraviti i za 2v2 turnir..

Naknadno cu ubaciti link gde da se prijavite.

Ima ljudi samo treba dobre volje..

Edited by HennessY
Link to comment
Share on other sites

Prijavljujem se! :)

Petkom je CraftCup, a nedeljom je Zotac i Go4SC2, tako da uvek može da se igra i još jedan pored ovog domaćeg. I ja mislim da je najbolje da ovaj 1. bude za dž, pa ćemo posle videti kako stvari stoje.

Kontam da bi dobro bilo i da se svi repovi aplouduju, pa da posle možemo da diskutujemo i da MisT kastuje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Zajebite ove onlajn turnire, prava zajebancija i druženje je na lan tur.. oh wait icon_smile_sad.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ae da probamo veceras neki turnir u 20:00

Mozete se registrovati i prijaviti ili ima dole opcija samo da upisete ime..i ident..

Prijavite se i zovite prijatelje da se prijave..da se ne smaramo veceras (naravno ko ne planira izlazak ili ne izlazi pre 23:00)

Edited by HennessY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...