Jump to content

Mafia II


Dreadlord

Recommended Posts

Pa taj sto je pisao nije tako pisao jer se jako zgrozavao, vec zato sto su to formalne stvari i podaci vezani za film koji su bitni kada mu se odredjuje rejting (ne znam kako to tacno ide, ali ima neko pravilo da film, ako ima toliko i toliko psovki (ili manje) spada u neku drugu kategoriju (po onom rangiranju za uzraste)). I normalno da nece da napise fuck na sve strane, imdb je zvanica stranica a ne rurforum gde svako pise sta hoce i gde hoce. Da i ne pominjem kolio mala deca iznenadjujuce efikasno upijaju psovke ko sundjeri.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U pravu si za rejting, nisam pomislio na to, ali za imdb nisi u pravu. Evo sta se moze uraditi sa autentifikovanim nalogom( autentifikacija se vrsi uz pomoc kartice, a oni koji vec imaju validan nalog na amazon.com su automatski verifikovani):

By performing this additional account authentication step, you will be able to post messages on the message boards, send private messages to other users, edit and add to our IMDb FAQ, Parental Guides, Plot Synopsis and Character Names sections, and will gain access to extra features on our site as they become available.

Dakle sto se tice foruma i ovoga sto moze da se edituje, imdb se skoro uopste ne razlikuje od wikipedije ili rura. Sigurno je da imdb zaposljava profesionalce koji proveravaju i moderisu ono sto se pise, ali taj sajt je postao ogromna baza podataka i nikako im ne bi bilo rentabilno da drze iskljucivo placenu radnu snagu. A ako kapitalista voli nesto, to je da neko radi volonterski za njega [:)]

Zbog nedostatka standardizacije od filma do filma mogu sa 99% sigurnosti da kazem da je podatke o psovkama unosio neko ko je lupao recke. Inace filmadzije nisu obavezne da film upute tom njihovom telu za rejtinge, pa ono unrated iza naziva filma znaci bas to. Naravno to povlaci odredjene posledice, gde i kada se film moze prikazivati, ali to nije preterano bitno za ovu pricu.

Da li ili ne mala deca upijaju psovke ko sundjer ne bih da komentarisem jer nemam licna iskustva sa tim, ali Fight Club nikada nije bio ni namenjen deci, pa cemu onda upotreba termina kao sto su f-word i s-word.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, ja imdb doživljavam kao (uslovno) ozbiljan sajt (tj., ozbiljniji od većine prosečnih), nekako jednostavno nije primereno da na sve strane sevaju psovke. Mislim, zamisli sad, npr., Pekar napravi sajt svoje firme, i ispod svakog artikla stavlja opise tipa "jebeno dobar hleb, samo 28 din", "burek sa zlatiborskim sirom, znači jebe keve"i sl., jednostavno nekako nije prijatno kad dođeš na takav sajt koji bi trebao po defaultu da bude iznad toga. Mislim, pogledaj spill.com, ljudi odvaljuju od psovki u recenzijama filmova, ali je sam sajt očišćen većim delom od "profanitijesa".

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmeš onu garand pušku pre početka te misije, kad ti se spuste vrata od skladišta samo na spratu ukebaš sa njom onog debelog što baca molotovljeve, on je najzajebaniji jer vatra pravi damage gde god da se nađeš (uglavnom), a goonovi dotrčavaju sve dok njega ne upokojiš. Ne zaboravi i najvažniju stvar u toj misiji, u kancelariji pre izlaska iz skladišta (da ne spojlerišemo).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hm, instalirao Joe's Adventures (novi sega mega DLC), pokrenem igru, lepo startujem taj dodatak iz glavnog menija, i posle toga počne samo da učitava i vrti to učitavanje u beskonačno i ništa se ne dešava (predhodni DLC i standardnu kampanju mi učita u roku od par sekundi). Gde grešim ?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...