Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mmmmda.

radim u 4 rodjendan u Colonial Sun-u, i to na bazenu. Sto dalje govori da ce klinci na ovih hiljadu stepeni da se kupaju, glupiraju, uzivaju, a ja cu odmah pored njih da ih animiram. KUL!

uzeo sam 5k za ovaj rodj. POZ.

btw, sutra WCG, nadam se da cemo se videti rurovci, pa da malo sviramo guitar hero ako bude kao prosle godine. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam ponudu da budem moderator na jednom internacionalnom forumu o izgradnji koji broji skoro pola miliona članova, lol. I'm so honored icon_smile_blush.gif

Inače, naspavao sam se kao kralj, nahasao se masnog bureka, i najbolje mi je.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

'de dobro, moram da učim, neće faks sam od sebe da se reši... to mi jedina obaveza do kraja septembra, a ja ne mogu da učim. fml

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Kakve su psihopate ovi Turci bili ja ne verujem. Posle bitke kod Nikopolja 1396. gde su se skupili neki krstaši predvodjeni ugarskim kraljem Žigmundom da se suprotstave nadiranju Turaka i u kojoj su ti krstaši ozbiljno izduvali, ugarski kralj jedva je izvukao živu glavu bežeći na brodu Dunavom, preko Crnog Mora ka Egeju, jer taj zaobilazni put bio mu je jedini spas. I dok je ovaj prolazio kroz Dardanele, Bajazit je naredio da se celom dužinom obale Dardanela poredjaju hrišćanski zarobljenici i muče do smrti kako bi Kralj Žigmund satima i satima slušao krike i jauke zarobljenika koji dolaze sa obale icon_smile_shock.gif

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kakve su psihopate ovi Turci bili ja ne verujem. Posle bitke kod Nikopolja 1396. gde su se skupili neki krstaši predvodjeni ugarskim kraljem Žigmundom da se suprotstave nadiranju Turaka i u kojoj su ti krstaši ozbiljno izduvali, ugarski kralj jedva je izvukao živu glavu bežeći na brodu Dunavom, preko Crnog Mora ka Egeju, jer taj zaobilazni put bio mu je jedini spas. I dok je ovaj prolazio kroz Dardanele, Bajazit je naredio da se celom dužinom obale Dardanela poredjaju hrišćanski zarobljenici i muče do smrti kako bi Kralj Žigmund satima i satima slušao krike i jauke zaobljenika koji dolaze sa obale icon_smile_shock.gif

Taj bajazit je bio zlotvor

Edited by Uncharted
Link to comment
Share on other sites

lepo je kada imas drugare i kolege da te brane kada ti najvise treba :)

pravi drugari carevi >>> male sisice i poltroni

qft

in the other news: pravda za angolu!

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

nismo, daki troluje kao uvek

(dobro ajde jesmo, napucao me daki sa torbicom HEHHEHEHEHEH)

btw daki, nateracu te da mi pevas 'don't you wish your girlfriend was wrong like me'

@ Sinistral - vezano je za posao, duga prica ;)

u ostalim non-gay i non-posao vestima

krecem sa treniranjem i igranjem rukometa ponovo u starom klubu

klub je u teskom stanju, prosle godine su izborili plasman u visi rang, ali se nema kesha....okupila se tu neka stara ekipa ljudi, pa se krece od nule. bice dobra bleja, to je sigurno

nisam u formi sto se tice tehnike, ali sam solidno spreman fizicki

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Mikso, možeš li mi reći šta ti piše u drugom redu teksta na avataru, živo me zanima, a vid mi nije baš toliko high level.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...