Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Vode se zvukom i vidom, a posto je bio u sobi, komiran a ispred vrata je stajao krevet nit su ga oni culi nit videli kad su klali po bolnici. To mi prvo palo na pamet, kao najprostije objasnjenje, nisam citao strip pa mozda postoji neko zanimljivije.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa i u stripu i u seriji je sugerisano da su zombiji bili ugurani i zaključani iza onih vrata, i da su jednostavno ostavili lika kao balast jer nisu tako povređenog mogli da ga vode sa sobom (pošto je komiran, jel).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se iskreno sve shto dodaju, krenuo sam opet strip chitati i neam pojma, kontam zashto su dodali shta su dodali, jedino mi lejm:

lik alana, kojeg je zamenio onaj psiho ed, koji tuche onu matorku, alan totlano kul bio a ta matora totalna krava, nekako mi to nepotrebno delovalo. I mnogo veca uloga onog kovrdzavo-gej sherifa.

Al opet imam osecaj da je svaka epizoda prekratka, mozda je to znak da je jako dobra. Mislim da je ovo jedna od onih serija koja iz cuga gledash...grrr! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kao zombiemoviefan mogu da kazem da je serija, bar za sad, odlicna. Ne znam cemu silne kritike, uvek jedva cekam da izadje neki novi zombie film, koji ce me usreciti sat i po vremena, pa onda cekam po godinu dana...Ovako sam dobio seriju! Maske zombie-a su odlicno uradjene.. Sa sad ne mogu da nadjem ni jednu stvar koja je losije uradjena, od nekog prethodno vec vidjenog zombie filma. Ziveli zombi-ji ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...