Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Како неко може да воли Манчестер и Челзи?

Највише мрзим тимове који су до јуче били голи курац, а онда им дође баја који инвестира пар милиона евра и онда они постану као неке мудоње... Али историја се новцем не може купити... Ту мислим на Челзи и Сити... Сетите се шта је био Челзи пре 10ак година...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

realno je wigan,wba, wolves/blackpool

bila bi takva nepravda da carevi iz blekpula ispadnu iz lige...wigan i wba bih ja licno voleo,i mislim da ce da im se pridruze wolvesi,iako ce mi biti malkice krivo jer su stvarno nenormalni ludaci,koga su sve pobedili ove sezone...

Како неко може да воли Манчестер и Челзи?

Највише мрзим тимове који су до јуче били голи курац, а онда им дође баја који инвестира пар милиона евра и онда они постану као неке мудоње... Али историја се новцем не може купити... Ту мислим на Челзи и Сити... Сетите се шта је био Челзи пре 10ак година...

da,junajted je bas bio go kurac

a i secamo se celsija,bili su hiljadu puta veci carevi nego sada

bio je do jaja gotivna ekipa, zola i tore andre flo, viali kao igrač menadžer, desai i lebef, haselbajnk car napred sa gudjonsenom, jokan zadnji vezni, kudićini na golu

carski

nemoj da zaboravis poyeta i le sauxa

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам ја рекао за Јунајтед, него за ова два, Сити и Челзи, што је очигледно... Па погледај колико Челзи има освојених титула, све ће ти се рећи... Сити да не спомињем... Зато ја ценим више Нотингем Форест који је 2 пута освајао Куп Шампиона него ове данашње арапско-eнглеске тимове.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

bila bi takva nepravda da carevi iz blekpula ispadnu iz lige...wigan i wba bih ja licno voleo,i mislim da ce da im se pridruze wolvesi,iako ce mi biti malkice krivo jer su stvarno nenormalni ludaci,koga su sve pobedili ove sezone...

da,junajted je bas bio go kurac

a i secamo se celsija,bili su hiljadu puta veci carevi nego sada

nemoj da zaboravis poyeta i le sauxa

i Petreskua

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Нисам ја рекао за Јунајтед, него за ова два, Сити и Челзи, што је очигледно... Па погледај колико Челзи има освојених титула, све ће ти се рећи... Сити да не спомињем... Зато ја ценим више Нотингем Форест који је 2 пута освајао Куп Шампиона него ове данашње арапско-eнглеске тимове.

pa jel to bitno?i ako notingem forest preuzme neki bogatas onda ti neces da navijas za njih?

i rekao si za junajted,pa si na kraju posta spomenuo siti

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa jel to bitno?i ako notingem forest preuzme neki bogatas onda ti neces da navijas za njih?

i rekao si za junajted,pa si na kraju posta spomenuo siti

Поменуо сам Јунајтед јер их једноставно не волим, некако су превише усерски тим... А не, навијао бих ја за Нотингем Форест и даље, јер је клуб који има традицију и историју, а ове новопечене "гиганте" не волим...

@Алфа Извини.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Поменуо сам Јунајтед јер их једноставно не волим, некако су превише усерски тим... А не, навијао бих ја за Нотингем Форест и даље, јер је клуб који има традицију и историју, а ове новопечене "гиганте" не волим...

@Алфа Извини.

a sta su oni osvojili?jednu titulu,dva fa kupa i dva kupa sampiona

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ево ти са Википедије, па упореди Челзи и Нотингем...

http://en.wikipedia.org/wiki/Nottingham_Forest_F.C.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_F.C.

И са Абрамовичем су слабији у односу на Нотингем...

ЕДИТ: Реално, фејл линк, преправљено

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Pa i jesu !

@zytherius

ja liverpulovce koje znam, su bili liverpulovci i pre 6 7 godina i vise, i sad su :D

a celzijevci imam osecaj da su isplivali kad i abramovic, tako mi se cini, ali istina je da su imali dobru ekipu i pre abramovica. Tu je i tore andre flo :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...