Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja bih karlu henryju,kapitenu vulvsa.Lik je debil.Slomio je zamori nogu,ne znam kako nije gomezu sad protiv vigana,a i ono njegovo nasrtanje na bartona tokom svih 90 minuta protiv njukasla,pegla mi se baca.

http://www.youtube.com/watch?v=yc84l_vpyu8

ne mogu da nadjem gde je ispeglao zamoru,a posle tekme je rekao da je to bio cist start.

ne da mi dva medija fajla,pa evo vam link za ovo sto je peglo gomeza

http://www.youtube.com/watch?v=SFbuRVPnz7s&feature=player_embedded

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ben arfa je takva igracina da vi niste ni svesni, samo sto ga jednostavno boli kurac da se trudi...

nesto u stilu nedodirljivog rikelmea, bar ga tako kapiram, ali ipak ne taj kalibar. jedan je huan!

pogresno sam se izrazio,ja ben arfu gotivim bruka,ali je romchina u smislu da nije opravdao ni delic potencijala koji ima...

pa rikelme je noga

rikelme je cist primer fudbalera koji pokazuje zasto je fudbal jednostavna igra,da je ovo napisao zerox ili tako neko pa i da se zachudim,ali ti pejo,zabrinjavash me:)

u kujnu pejo, zagore ti ručak

taj fazon

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma sere mi se od tih smaraca koje sve zivo mrzi...napravio 4 dobra poteza i nestao, aj pali

pali ti zheno,ali u kuhinju [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ajde bre niste normalni, kakav rikelme kakvi bakraci, bre kralj Tunisa Hatem kad krene da radi finte i da vrti budale dodje coveku oci da ispadnu..kad bi pravio svoj tim od najvecih gotivaca on kvarezma i nasri bi bili podebljani u prvoj postavi..:)

a da je debil - jeste..da nema arapski mozak daleko bi dogurao, mada realno da ja znam onoliko s loptom i da sam dao par onakvih golova kakve je on davao za marsej boleo bi me kurac da treniram..

Link to comment
Share on other sites

jebote da mi je njihov mozak na pet minuta da se odmorim...mogli su da budu medju najvecima,a i dalje tvrdim da nece nista biti od njih iako su carevi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...