Jump to content

GODFATHER DOTA TOURNAMENT NIS


krlee

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a vi? :) shta prosli ste loshe na prosli tour i to je to,ili shta? :P

Ma de znam, nije ekipa funkcionisala kako treba i ne igra mi se vishe, a da treniram sa njima nemma vremena tako da, mozhda oni dodju ali ja necu igrati 100 posto.

A dolazim da gledam i da se zezam malo s drushtvom verovatno.

Svejedno hf ako ne dodjem.

Edited by DeweTka.ftW
Link to comment
Share on other sites

Nema vremena za vezbu? A ima vremena da dodje da gleda...Lazov.Kazi ljudima da ne smete da dodjete jer ste stekare za kintu...Ili sta vec necu da se prepucavamo preko foruma...Sto se mene tice dosao bi uvek samo kad bi imao sa kim :)...Nego ne znam dali je poznato ali dosta dobrih igraca iz Krusevca je preslo da igra Hon wtf why? Hon krivim ako ne dodje ni jedna ekipa iz Ks-a na turnir.

Link to comment
Share on other sites

Nema vremena za vezbu? A ima vremena da dodje da gleda...Lazov.Kazi ljudima da ne smete da dodjete jer ste stekare za kintu...

Lol brate. kinta nije problem, kao sto sam rekao zauzet sam u zadnje vreme, a da idem na turnir opet bez vezbe necu da idem, prosto. :)

I rekao sam da cu mozhda da dodjem shto nije sigurno.

Link to comment
Share on other sites

ja se izvinjavam sto ovih dana nisam bio aktivan na forumu, jednostavno sam pustio da malo prodje vreme, da vidim ko ce sta da pise itd... :)) Postoji mogucnost da se tur otkaze, naravno u slucaju da ne bude dovoljno prijavljenih ekipa, a to je 8. Mislim, nije problem da bude odrzan tur i sa manjim brojem ekipa, kao sto je i bio slucaj pre mesec i po dana, ali jednostavno ne zelim da cimam ljude iz Novog sada, BG-a, Vranja itd, ukoliko nema barem 8 timova. Naravno da postoji mogucnost uplate preko ziro racuna, i od sada pa na dalje to ce biti jedini nacin uplacivanja ucesca za turnir, jer zelim da nekoliko dana pre pocetka znam tacan broj ekipa, raspored po grupama itd. Mislim da cete se i vi sloziti sa mnom sto se toga tice. Meni je jasno da neki od vas nemaju novac uvek kod sebe, jer se grebu od roditelja, ali takodje mislim da 600 dinara nije puno novca, i ako se neko vec odluci da hoce da ucestvuje, neka taj novac spremi i uplati na vreme. Imate fore do 20-og avgusta da uplatite novac, broj ziro racuna je : 285-2411050000074-46 . potvrdicu sutra ovaj broj racuna, ali 99 posto je taj. Od veceras do 20-og cu svakog dana pratiti postove, i ucestvovati u njima :)) have fun i gledajte da dodjete....

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...