Jump to content

Starcraft 2 Replayevi


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos kad bih mi upload bio za youtube:)

evo jos jedan vs top 10 diamond "pro" lika:)

http://www.megaupload.com/?d=0Y3NRSQ9

sve vise mi se cini da skill nije toliko bitan momenat kao timing i skauting...evo u ovom repu da ga nisam uhvatio u raskoraku na expu sabio bi me hidrama ili mutama...al dobro, verovatno bolji igraci ne dozvoljavaju da im se dese takve stvari

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan protiv zerga koji me je outmakrovao

http://default.rs/~mohican/game/sc2/oumakrovo_me_covek.SC2Replay

jel ste se to dogovorili da se nadjete na sredini kad skupite 200/200:)...btw, trebao si imortale i sentrije odmah kad si video ultre, sa ff-om bi ga prebio...i onaj jebeni over ti stoji celu partiju iznad expa dok se ti setas sa fenixima okolo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znam tog overa sam video tek na ripleju, smorio sam se. Inace ultre su massive, a massive jedinice unistavaju forcefield kad prolaze kroz njega. Trebao sam ranije da dodam imortala ali nije to problem napravio sam par drugih krucialnih gresaka. Tim phoenixa koje sam poslao na njegove overe dok je trajala pegla sam poslao preko njegovih hidri umesto okolo, i totalno bih ga suplajblokovo da sam lepo to odradio + trebao sam da obnovim vojsku, a ne da vejstujem one kolose posle prve pegle kad sam mu upao u bazu i izgubio sve.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da, s tim sto covek misli da terani cesto masuju samo maraudere, a skoro uvek imaju i dosta marinaca:)...a zerg sto kazes me saceka sa 3 queena i cao:)...najlakse je vs tossa, ako nije video na sta ides i ako stignes da "zagrejes" 2 voida do maxa pre nego sto mu stigne vojska ode nexus za 20 sec:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, s tim sto covek misli da terani cesto masuju samo maraudere, a skoro uvek imaju i dosta marinaca:)...a zerg sto kazes me saceka sa 3 queena i cao:)...najlakse je vs tossa, ako nije video na sta ides i ako stignes da "zagrejes" 2 voida do maxa pre nego sto mu stigne vojska ode nexus za 20 sec:)

Moze da prodje void ray rush protiv terrana, ali ako je terran iole pametan brzo ce doci do 2 vikinga i uz pomoc marinaca rayevi ce nestati :), jer 95% ljudi massuje maraudere protiv terrana pa zato to moze da prodje, ali ako vidi da ti imas 2 gateway-a i steka je na ulazu i imas milion zealota, znace na sta ides :), nece moci 5 maraudera lako da pobije tipa 10 zealota :), jos ako imas sentry-a barem jednog :), nece terran smeti da ti pridje u bazu koliko god imao zealota, ja sam jednu partiju tako pukao jer nisam stigao do vikinga na vreme xd :). Inace ako ne prodje ray rush protoss gubi, nema nista protiv maraudera, ti se exp na rich minerale (ako ih ima u mapi), nedas njemu da se exp i gg :), ako zerg zna na sta ides, napravi 2-3 queena i gotov si :), a mogu i corruptori da dodju, pa ako vidi da ne pravis air, samo morph u broodlorda i gotov si :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Al' me ubio lik, mass banshee i mass viking. Glupo sam odigrao dodushe, ali kad je lik izashao sa massom banshija i viking nisam imao pojma kako da ga roknem, probao sam hidra/infestor ali jednostavno nisam uspeo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Evo da prilozim i ja, nista specialno kod ove partije, samo poslednja koju sam odigrao, sve su mi iste :). ZvP

http://www.megaupload.com/?d=7A3YMWWN

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...