Jump to content

Starcraft 2 Replayevi


Recommended Posts

evo kako se ja branim od toga, posle toga ne gledajte :). jedino sto sam se zajebo u 1nom treenutku nisam transfjuzovo qveena

http://www.megaupload.com/?d=0BY8RB56

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam nesto igrao ovih mesec dana, opikam po neki custom...igrao malo sa zergom, al me likovi uglavnom peglaju...malopre me je lik prebio mass vikinzima, nisam znao gde se nalazim:)...i napravim novi gejm, kad ono isti lik...rekoh ajd da prebacim na tossa, mada je ovaj top10 diamond terran, prebice me sigurno...kad ono medjutim, fin gejm:)

http://www.megaupload.com/?d=OUSAKLDM

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa da te ne cimam za ftp samo za repove koje kacim 2 puta mesecno...gle, i dalje je unavailable, glupi megaupload

Cimaj onda nea njemu sam otvorio.

Inace proradio megaup konacno i odgledah rep. Teran je imao partiju nego je glup, trebao je banshijima da ti zavrsi nexus, a svoj command centar i 5 radilica da digne i posalje na ostrvo tako da ... :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cimaj onda nea njemu sam otvorio.

Inace proradio megaup konacno i odgledah rep. Teran je imao partiju nego je glup, trebao je banshijima da ti zavrsi nexus, a svoj command centar i 5 radilica da digne i posalje na ostrvo tako da ... :D

pa ne znam bas, cenim da bi onih desetak stalkera ubilo cc brzo...ali verovatno je mislio da nemam obsa pa je krenuo da se vraca banshijima da brani bazu...jbg, uglavnom se ne treba vracati, trejd baza pa kud puklo...mada je smrljivi teran u prednosti zbog lift offa

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa cim je video onoliko stalkera trebao je load 5 radilica i lift cca i na drugu stranu, na ono udaljeno ostrvo, a ostale radilice na rampu da ne mozes da se popnes dok ne pobijes radilice sto bi trajelo dosta stalkerima plus bi bunker zalivao iza radilica, a bio ti je u bazi tako da je video robotics i mogao je da predpostavi da imas obsa pogotovo posto nisi imao cini mi se immortala.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jbt kakav game sam imao, jedan od onih NEMOGUDAVERUJEMDASEOVODESAVA

http://www.mediafire.com/?6vwin9qq80twyi4

tvz na metalopolisu, ja t, 3 base terran vs 8 base zerg, 36 min.

disclaimer: ne ocekujte savrsenu igru, ni priblizno, igrali smo obojica ko kreteni al gejm je tolko kretenski da se mora videti :D

Izdao si swarm zarad licnog dobitka :(

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jbt kakav game sam imao, jedan od onih NEMOGUDAVERUJEMDASEOVODESAVA

http://www.mediafire.com/?6vwin9qq80twyi4

tvz na metalopolisu, ja t, 3 base terran vs 8 base zerg, 36 min.

disclaimer: ne ocekujte savrsenu igru, ni priblizno, igrali smo obojica ko kreteni al gejm je tolko kretenski da se mora videti :D

neverovatno kako je lik sa jedne strane pro i rasirio se, a sa druge nije koristion fungal i blinge za demoliranje te mase. :)

gg vilja :P

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...