Jump to content

Starcraft 2 Replayevi


Recommended Posts

on je makrovao

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igrao sam juce ESL tour. Prosao 4 kola, u 5. kolu naleteo na Morrow-a. :)

http://www.esl.eu/eu/sc2/go4sc2/cup38/match/19836666/

Igram sa zergom. Lik me je pitao " Ready for 5 rax reapers? " Brutalna kontrola ripera... Nemocan sam bio :(

ako ste zainteresovani, evo i repa:

http://www.esl.eu/eu/sc2/go4sc2/cup38/match/19836666/#/eu/sc2/go4sc2/cup38/download/23120685/

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Pitam lika jer razmisljam na sta i kako ici. Skoro sam poceo da igram zerga pa me interesira, a forum sluzi za diskutovanje.

Enivej, kontam mozda uopste ne ici na zerglinge u startu vec izbaciti dva queena zbog brzeg sirenja creepa difensa itd itd.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Zar nije pametnije u toj varijanti braniti se one base direktno na roucheve bez zergling speeda dok ne rasiris creep na exp pa tek onda expand?

Problem sto on u tom slucaju kad idem na roache on ima kontrolu mape. Ti mozes samo da se branis, roachi su spori, mapa je srednje velicine. a on odma expa i nece imati samo ripere dok ti ubrzas roache.

Pitao sam ga sta je tu najbolje da radim, da li da izvadim 2 queen-a, sirim tumor pa tek onda exp.

Rekao je da je taj rad uopste imba, da treba ici massling i odbiti to uz sirenje tumora.. nema druge..

P.S. Problem je sto je taj rad jako osetljiv, jako lako mozes izgubiti sve ripere za sekund.. ali ako si brutalan i imas brutalnu kontrolu.. sa jako dobrim mikom linga mozes jedino da ih ubijes.. da ne kazem da trebas da imas linge i sa jedne i sa druge strane klifa.

Edited by karlito

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, kontam da ces ti sa rouchevima imati exp mnogo pre njega. Onda odes na mute dok rouchevima branis dve baze i tako povratis kontrolu mape, a ne moze on tako rano na exp ako pravi 5 baraka, ti si jedno 3 hatchery-a napravio i izgubio bez da cancelujes ja mislim pre nego je on digao exp.

Mislim da sam gledao neki koreanski rep gde je lik odbio 5rack ripere ranim rouchevima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, kontam da ces ti sa rouchevima imati exp mnogo pre njega. Onda odes na mute dok rouchevima branis dve baze i tako povratis kontrolu mape, a ne moze on tako rano na exp ako pravi 5 baraka, ti si jedno 3 hatchery-a napravio i izgubio bez da cancelujes ja mislim pre nego je on digao exp.

Mislim da sam gledao neki koreanski rep gde je lik odbio 5rack ripere ranim rouchevima.

moja je fatalna greska sto nisam stigao da cancelujem hatcheve. Roachevi su spori, ne mogu da brane 2 expa istovremeno.. riperi ubrzani haraju, ubijaju i beze.. a i da vidi samo roacheve.. nije prob da namasa murordere i dodje.. ne bi se tako partija odvijala da ja nisam igrao tako kako jesam. :)

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Pitam lika jer razmisljam na sta i kako ici. Skoro sam poceo da igram zerga pa me interesira, a forum sluzi za diskutovanje.

Enivej, kontam mozda uopste ne ici na zerglinge u startu vec izbaciti dva queena zbog brzeg sirenja creepa difensa itd itd.

i ja sam poceo zerga ali stvarno nemam problema sa riperima, i da dizem 2 queena, mozda jer su 80% diamonda buljasi ne znam, ali queen ima ogroman range koji dohvati ripera gde god a i krece se brzo po creepu. iskreno roachevi su los counter riperima jer su uzasno spori zerglinzi ih bar teraju od dronova :)

~~

Link to comment
Share on other sites

80% diamonda su buljashi. Gledao sam replay gde covek sa mass reaperima ubija sve. Queenove, zergling cak i roache. Opushteno ubije 10 roacheva sa riperima.

Jedini pravi nacin je da idesh mass zergling i da ga savatash jer sve ostalo te toliko ujebe da ce te svaki prosecan igrac pobediti. Zato ih i nerfuju u sledecem patch-u :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Verovatno smo gledali isti rep, xelnaga caverns? U tom repu roucheve ubija van creepa.

A mass zergling ne znam kako tacno jer kad ti izbacis 2-4 on ima jednog ripera koji pobije to i samo ih masuje, na kraju sa 10+ moze da stane i da se tuce bez kajtovanja ako hoce ... tj ono sto hocu reci je moras da ih stekas i da se branis queenovima i pitanje je dal ces uspeti da ga premasujes jer kad krene iz 5 komada na kraju da dovlaci to je cao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubedjen da riper ima veci domet od queena, pritom ako queen izadje sa creepa mrtva je i riperi se krecu brze od queena po creepu cak i bez upgrejda ja mislim.

mozda i ima ali tebi je cilj da oteras ripera od dronova a ne da ga ubijes zar ne? u late gameu ne znam za sta je riper dobar uopste :)

~~

Link to comment
Share on other sites

To je zato shto nisi video 5 rax riper od pro likova :). Kad ti dodje lik sa 30 ripera ubija ti zgradu iz prve a ti ne mozesh da imash nishta vishe od 10 roacheva koji ne mogu da ih stignu =P. Zato i nerfuju ripere, jer sa savrshenim izvodjenjem zerg uvek gubi.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...