Jump to content

StarCraft 2 u Novom Sadu


Recommended Posts

Ja licno mislim da je poenta okupljanja da se ljudi istog interesovanja nadju na jednom mestu, da pricaju o svojim iskustvima (sa ljudima koji ce ih razumeti), da opikaju koji game, da se zezaju... napiju (ne znam da li je dozvoljeno u igraonama po NS-u)... jednostavno da se provede lepo vreme. Mislim da izbor igraone u kojoj bi se to desavalo nije od velikog znacaja. Ne treba mnogo brinuti o lederu i acc-ovima jer ljudi se okupljaju da bi igrali medjusobno a ne da bi svako pojedinacno cepao ledder (a i nema bas smisla da vise ljudi igra ledder na istom acc-u).

Samo treba odrediti vreme i mesto da se prvi put okupimo... posle ce to vec ici lakse...

Link to comment
Share on other sites

Ćao, drugari!

Organizuje se okupljanje u igraonici Trezor u nedelju u 19:00. Igraonica se nalazi iza Daltona na Bulevaru, pored Gaje. Adresa je Laze Kostića 9. Za sad nas već ima oko 15 koji dolazimo, pa ako se skupi još mase možemo i mali turnir da organizujemo, ali svakako dođite da se igramo i družimo! :)

Zainteresovani nek se jave, pa da znamo koliko će nas biti da možemo da rezervišemo kompove...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...