Jump to content

Diablo?


WTFitsLukaDerv

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[battle.net stuff]

@hammerdin shit

hammerdin nije narocito mikro build. hammerdini su veoma OP. pizdim kad na bnetu vidim likove koji su 85+ lvl, imaju neki bolesni gear, i onda skinu carevi bota da im radi baalruns dok ne dodju do 99lvl jer hammerdin sa dobrim gearom maltene ne moze da zagine

malo je gay.

ALI

svi mi ostali se leachujemo i ulecemo u baalruns-ove koji botovi startuju, i nama lepo (Zbog exp-a)

[/battle.net stuff]

@wtfislukaderv

warlock-a - decko uzmi necromansera. 2 glavna build-a za njega su summoner i bone-necro. summoner se fokusira na blood/iron golema i eventualno kosture, a bone-necro je caster koji spamuje skilove na bone skills (koji ujedno imaju sinergije i poboljsavaju jedni druge). bone skills zaobilaze sve resistance jer je unikatan vid dmg-a u igri.

u vezi online igranja: ne treba ti original da bi igrao online. kao sto covek kaze: samo ti treba IP adresa host-a. gledaj da host ne bude iza rutera ili slicno, ili ako je iza rutera da zna da forwarduje TCP port 4000

Link to comment
Share on other sites

meteorb i vengence je ono poor man varijanta...i vrlo vrlo neefikasna u odnosu na light sorc ili hammera.

Ok mozda kada igras u single playeru i kada ne mozes da nabavis enigmu ili infinity, mozes da se glupiras sa vengence paladinom, ali realno on ne izvlaci ni 5% iz mogucnosti jednog hammera u pogledu PvM-a...

Hammer i sa osrednjom opremom moze da pravi 10k magic dmg-a po svakom cekicu koji ispali...Od toga (cast retkim izuzecima) svi budu one-shot-ovani...nije ni cudo sto na ladderu apsolutno svi igraju sa hammerom.

Sa poslednjim patchom su kao hteli da ga uspore time sto su napravili da je wave 2 kod baala resistant to magic. ali su zaboravili da pala ima Holy Bolt koji roka sve undeadove. Samo je bilo potrebno drugaciji preraspodeliti skillove (tj nabudziti holly bolt, kome je sve jedno synergie ono sto vec pumpas zbog hammera). A posto hammer ima viska skill poena (build mu se zavrsi dosta rano) to nista nije problem.

Hammer >>> sve ostalo PvM-wise

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Da,da ,ali nemam original game.. Pa predpostavljam da ne mogu da igram preko net-a? :\

Ides na onu 3cu opciju, TCP/IP , i ukucas IP ili neko ukuca tvoj ako hostujes, i opusteno, ne treba ti original.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ma i ja sam ko peja u fazonu da prodjem sve, imam neku anksioznost ako to ne uradim [:D]

a i prakticno je, secam se kad sam igrao prvi put da sam uninstalirao zbog duriela koga nisam mogo ni u snu da ponabadam. sad sam ga fino iznabadao sa svega tri bezanja, naravno, jerbo sam ocistio sest false toombs on purpose:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meteorb i vengence je ono poor man varijanta...i vrlo vrlo neefikasna u odnosu na light sorc ili hammera.

Ok mozda kada igras u single playeru i kada ne mozes da nabavis enigmu ili infinity, mozes da se glupiras sa vengence paladinom, ali realno on ne izvlaci ni 5% iz mogucnosti jednog hammera u pogledu PvM-a...

Hammer i sa osrednjom opremom moze da pravi 10k magic dmg-a po svakom cekicu koji ispali...Od toga (cast retkim izuzecima) svi budu one-shot-ovani...nije ni cudo sto na ladderu apsolutno svi igraju sa hammerom.

Sa poslednjim patchom su kao hteli da ga uspore time sto su napravili da je wave 2 kod baala resistant to magic. ali su zaboravili da pala ima Holy Bolt koji roka sve undeadove. Samo je bilo potrebno drugaciji preraspodeliti skillove (tj nabudziti holly bolt, kome je sve jedno synergie ono sto vec pumpas zbog hammera). A posto hammer ima viska skill poena (build mu se zavrsi dosta rano) to nista nije problem.

Hammer >>> sve ostalo PvM-wise

u redu je brate, zajebavao sam se:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

item da, exp da, ali neki retki item ili neki quest item bez kog ne mos dalje - to tesko da ces promasiti, igra je linearna sto se toga tice.

Ne story quest,neki hidden quest,igrao sam takve igre,da negdje u picku materinu,se nalazi quest,koji ti daje Item ,bas do jaja =) Il skriveni item,il tako nesto... :D Nisam milsio na quest iteme ^_-

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

taj rad, u kecu ima kvestova koji mogu ili ne moraju da ti se dese (recimo onaj car sto ti napravi oruzje ako ga ne iznabadas).

jebem ti mocvaru, gino sam deset puta, od toga pet puta nisam stigo da bacim portal. jebote kolko je ono sranje, ubicu se.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...