Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napraviš dve grupe banšija, sa jednom pokrivaš gornji deo mape, sa drugom donji i šalješ ih ODMA čim se pojavi crv. Za Kerigenku masa jednokratnih marinaca da je spucaju što pre, i batali sve ostalo (naročito battlekruzere koji su preskupi a ova kuja ih razvali dok si rekao keks). Naravno, sve to nakon što si se dobro utrdio prvo (bunkeri, tenkovi, antiair za overlordove posle), posle samo dopunjuješ banšije i marince. Prvi put na hard kad sam igrao baš sam se patio ko sivonja, uspem nekako do 85 da izdržim al to već znači da mi kuljaju sa svih strana u bazu i na tu uzbrdicu. Drugi put kad sam krenuo ovako, iz prve sam prešao (uspeli da probiju samo jedan od prilaza, i to na preko 80 već, tako da nije bilo frke, mislim da čak nisam ni onaj impuls detonirao više od jedanput). I ono sranje što usporava obavezno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi posle xxx vremena sam konachno preshao poslednju misiju... Do sad je nisam preshao jer sam se bash zajebao sam izborom research poena, tj tehnologija. nisma kao prvo izabrao kugle nego ravene, itd. Eh sad! Smori osam se do jaja jer sam preshao igru na brutal i nisam dobio Saru. Pogledam malo bolje. Nisam je dobio jer sam preshao 25 od 25 misija. A za nju treba da se predje "svih" 29 misija. Znam da ima jedna skrivena. To je prvo pitanje. Kako otkljuchavam tu skrivenu misiju? A drugo je koje su to 3 misije koje mi fale??? Pomagajte drugari!!

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Nashao sma odmah koja je skrivena nego sam zaboravio da uradim edit posta. Uzeo sam kadsno sinoc da je pikam. Preci cu je kad dodjem kuci. A shto se tiche misije ge birash koju cesh da radish, i njih sam preshao - ono sa mutama ili crvim, sa ghost-ovima i sa onom doktorkom.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da se javim kad sam preso, bas njesra singl. Prica mi je na nivou ME2 maltene, totalno se nisam udubio niti mi se i jedan lik svideo. Preso sam cisto radi price, a achivmente i ostalo nema te sile, jedino da mi neko plati 30 evra po satu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

@Neo Koju drugu? Preshao sam sve tri misije koje ti ostanu kod odabira. Samo nisam preshao skrivenu. Verovatno se te tri ne registruju, pa mi zato stoji 25/25 misija. Imam one 3 predjene i sad kad predjem skrivenu to bi trebalo da bude 29 na brutalu... [:)]

@Bionic.man Pa meni kampanja stvarno nije losha. Mozhda nije interesantna jer ne prati celu prichu izmedju tri rase nego prati samo Raynor-a. Mada kao shto rekoh meni je dobra kampanja. Samo mi je kraj nekako bezveze... Totalno nema smisla da Sara se vrati u ljudski oblik. A da ne govorimo shto je on iznosi, onako golu ko od majke, na Charu, gde sve lava bije oko njih. A da ne govorimo shto jedan zapaljeni battlecruiser pada onako na njih. [:D] Mislim, shta ce da rade kad on padne na zemlju? RUN TO THE HILLS! [:p]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Novi patch: popravili su bug da se ponekad ne pokazuje neka govnjiva achievment stranica, a sad ima novi da ne mozhe da se pokrene ladder partija. Uopshte nece da mi prikazhe 1vs1 i ffa na multiplayer stranici.

GJ blizzard!

Edited by Sharky
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

odigro kampanju, procitao neke komentare pa reko samo da bacim misljenje :)

iskreno meni se nacin igre svidja, odlicno su odradili, osmislili i jos da su stavili neki tip avanture/hack-slash tipa DMC (znam da je previse :)) sa Zeratulovim misijama i sve bi bilo savrseno :)

sto se tice tih rupa koje ljudi spominju, kontam da je to namerno ostavljeno da bi mogli da ih popunjavaju sa ostalim expanzijama, jer HoS je najavio da ce se vrteti oko Kerigan, sto kontam znaci da ce ona i dalje upravljati Zergovima ali ce biti neki hibrid. Inace odlicna je radnja sto su zakomplikovali hybridima (soz ko nije otrkio jos uvek to :)).

e sad lose strane su sto su mi nekako likovi nedoradjeni, pa cak Raynor kojim se i bavi kampanja, mada znam da postoje neki stripovi koji se bave oko tih 4 godina izmedju bw i sc2 tako ja moguce da se tu nalaze svi detalji :)

i samo da dodam, glupo je sto svejedno koju misiju izaberes, isto se zavrsava, mada kontam bilo bi im onda zajebano zbog nastavaka ako hoce da iskoriste neke od tih opcionih likova...

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...