Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam to više rekao jer si zaglavljen sa ghostovima u MP, spectrovi imaju onaj ability da komiraju protivnika, što zna da bude korisno u kampanji (naročito zadnja mapa).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanja:

1. Kada dobijem achievement, koji god da je, on mi zauvek ostaje, bez obzira ako krenem opet kampanju ?

2. Igram sad recimo na brutal, i sad ne mogu da ispunim jedan achievement na hard, a opet predjem misiju, da li mogu posle da se vratim i samo odradim tu misiju za taj achievement sto mi fali, i opet imam sve prethodne achievemente koje sam osvojio + taj dodatni ? (al sam ga srochio)

Link to comment
Share on other sites

Možeš čak i namenski da juriš ačivment kad startuješ misiju iz arhive, čim ga dobiješ batališ misiju (ako ne želiš da je igraš do kraja) i on ti ostaje vezan za profil. Takođe, sve što odradiš na višem težinskom nivou, automatski se računa za sve niže težinske nivoe (u SP ovo nije toliko izraženo, jer su svi ačivmenti vezani za Hard i Normal težinu, ali u MP, ako pobediš kompa na Very Hard, npr., automatski ti se pobeda računa i u Hard i u Normal kategoriji).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sjajna mi je kampanja, bas mi je legla, ceo Hyperion me nekako podseca na Full Throttle. Malo mi je smetao ceo onaj cowboy yipikayee fazon, ali posle sam samo cekao da dodje sweet home alabama.

Svakako je treba obrnuti par puta, na hard mi je bila taman! Za neke misije sam se oznojio.

Ne znam da li su ljudi provalili mini secret, odes u armory i gledas onu ghost pusku oko minut =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je smetao ceo onaj cowboy yipikayee fazon

+1

Ne znam da li su ljudi provalili mini secret, odes u armory i gledas onu ghost pusku oko minut =)

wat, znam samo za secret level, kad sa tychusom treba da unistis onaj science facility da bi ga otkljucao

al ja sam birao spectre, tako da nemam ghosta u armoriju:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako preci onu zadnju misiju na brutal, KAKO PROKLETO KAKO

Na hard mi bilo lagano prosli put, al' jebote sad kad dodje Kerigan samo me istrese iz gaca, i nista ne mogu duradim!

ghostovi sa snipom nisu lose resenje... ako nemas ghostove mass marinci... bacas "ulti" kada je na pola puta i onda izadjes sa marincima i ubijes je pre nego sto stigne do tvojih tenkova... meni je na brutal najteza misija poslednja sa tossom... ono je pakao :)

edit: inace imam screenshot kada sam failovao na 99,9% :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Dzabe brate ne mogu da stignem odnosno nemam PARA da izgradjujem i marince i sidzove i banshije i sta ti ja znam, jurim banshijima nyduse al dzabe, pobijem ja sve to lepo, i onda dodje kerigen i jebe mi sve po spisku.

dosao na 95% i nema sanse da se odbranim, probiju kad kerigen krene da radi onaj AOE na tenkovima :(

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako preci onu zadnju misiju na brutal, KAKO PROKLETO KAKO

Na hard mi bilo lagano prosli put, al' jebote sad kad dodje Kerigan samo me istrese iz gaca, i nista ne mogu duradim!

Na levoj strani napravis zid od tenkovskih fabrika sa obe one strane odakle ti dolaze

a na desnoj sam izvalio da je mnogo bolje da se povuces malo nazad tako da ti dolaze samo sa 1 strane a ne sa 3. Tu ti treba 3 fabrike da zagradis to

Onda uvatis da stancujes masu tenkova i samo tenkove bez ijednog pesadinca i aviona. Ako imas sagradis par onih zgrada za preuzimanje jedinica (odlicne su za preuzimanje ultraliska)

Teknovi iza zida fabrika ce poubijati svu gamad koja pokusava da dodje tako da nema da brines. (stim sto gledaj da uvek imas po 5 radilica iza fabrika radi opravke)

Jedini problem predstavlja Keriganka koja ti pokolje svu armiju kad se pojavi ali ima resenja i za nju ;)

1) Keriganka ti uvek dolazi prvo levo pa desno tako da uvek gledaj da prebacis veci deo tenkova na onu stranu gde ce ti ona doci (sto ne znaci da drugu stranu osakatis potpuno, vec samo prebaci malo vishe na tu stranu gde ce ti doci)

2) Cuvaj onaj veliki blast sa artifaktom za trenutak kad se Keriganka pojavi, tako da sa njim poubijas sve sem nje, tako da ce tenkovi moci da "fokus fajeruju" samo nju

3) Posto Keriganka ima neke mnogo zajebane magije kojom ti pokolje sve zivo, izvalio sam da je najbolja fora da stekas 3 Thora u pozadini i da bacis na nju onu njihovu magiju koja je stunira na 6 sek

Stuniras je sa 1 thorom pa sa drugim pa sa trecim sto ti ukupno dodje 18 sekundi stuna. Za to vreme ona nece baciti ni jednu magiju i dovesces je do crvenog helta

Kad se opameti mozda ce ti ubiti 2 tenka uvrh glave dok je ne dokrajcis

I eto to ti je cela fora, nadam se da sam ti pomogao Ojsa! :)

P.S. imaj na umu da sam ja igrao onu varijantu kad zerg nema avijaciju

Edited by ZguZimZguZa
Link to comment
Share on other sites

Umesto fabrika da probam ja engi bay ? to mi izadje i jeftinija varijanta

Sad sam probao, nema sanse... Drzim se skroz kul dok ne dodje kerigan drugi put, kad krene da radi AOE magiju, onda mi sjebe i barikade i sve u 3 pizde lepe materine.

Thora naravno ne mogu da stignem da napravim, zbog para...

Link to comment
Share on other sites

I ja sam zakuao na poslednjoj miziji. Samo shto sam se ja zajebao sa odabirom nekih science poena ili ti onih tehova. Trebao sam definitivno da uzmem science vessel a ne raven-a... To mi je najveca greshka. I sad me mrzi da se smaram sa misijom. Bacim neki ladder ponekad.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna bonus i tri u kojima se bira jedna od ponuđenih mogućnosti. I teško da su misije sa Zeratulom "skrivene".

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...