Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, 1500km, mnogo je basom a kapiram da je preskupo ici avionom

uostalom, videcemo kakve ce ponude da izbace

koliko sam cuo od nekih smederevaca koji ce ici, 120e je povratna...avionska naravno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

interesuje me bash shta bi se desilo kad bi mijailovic mladi ustao da pricha o taktici

svi moraju biti jednaki,kapiten nije tu da zapoveda i pricha treneru iza ledja,vec samo da na terenu eventualno ukazhe na neke greshke i podizhe moral timu

mogli smo onda inache da otpustimo robija a da zaposlimo vilotica,koliko god da je dobar igrach ovakve stvari se ne smeju deshavati chak ni u nashoj ligi

Link to comment
Share on other sites

sa seljacima ne mozes drugacije, slicno je uradio i Stanojevic sa Tomicem i Scepovicem prosle sezone, pa su se skrasili, ili bar tako izgleda

ipak ova situacija je mnogo ozbiljnija, Robi je rekao da vise nece igrati Vilota dok je on trener... a ako ga vrati, e onda je on puko!

a Vilota se Vilota!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

posto to ima veze :)

nece zaboraviti, u smislu, da ce zbog toga misliti da oni mogu da rade sta hoce

ma njima je veci autoritet to sto igraju u zvezdi :) jer znaju da je to jedini nacin da se prodaju u inostranstvo...iz tog razloga niko nece smeti da se kurobeca cak iako robi vrati vilotica u tim :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ovo je rekao neki lik sa nekog foruma sad koliko je tacno nemam pojma :

nemojte da mi verujete ali negde su procurele nezvanicne informacije oko svega ovoga sa vilotom, a ispostavice se da su tacne jedino ako dragutinovic bude dosao...naime, dragutinovic je prihvatio da dodje u crvenu zvezdu ali samo pod uslovom da bude kapiten!!! i kad je vilotic to saznao poceo je nesto da se buni kod prosineckog i adzica i ovi su ga odstranili iz tima...i druga ''zavera'' u koju ja licno ne verujem a to je da je olimpijakos ponudio neke velike pare za vilotica, pa bi zvezda sa tim parama bila u stanju da dovede dragutinovica i + lukovica na pozajmicu...

a ovo je verovatno istina :

"Neka sam u pitanju ja kao osoba, kao trener, neka je u pitanju moj karakter, ponos... Preko svega toga mogu da pređem radi rezultata i za dobrobit Crvene zvezde, ali kada je u pitanju moj autoritet, današnjeg dana je Vilotić prešao granicu", rekao je Prosinečki.

Konretno tog dana, koliko smo uspeli da saznamo, problem je bio taj što je Vilotić pre utakmice pred ekipom, a dok trener nije bio u svlačinici, pored table na kojoj se crta taktika, objašnjavao saigračima šta i kako treba da rade. Kada je od Prosinečkog dobio upozorenje da to nije njegov posao i da to više nikada ne radi, on je navodno, prema rečima jednog od upućenih u događaje u svlačionici, istu stvar ponovio i na poluvremenu utakmice sa Ašdodom (2:0), posle čega je inače mirnom Prosinečkom "pukao film".

Vilotić je, malo pre nego što će biti promovisan u kapitena, zakasnio na polazak autobusa na pripreme na Zlatibor i tada mu se, pomalo ironično, Prosinečki obratio sa: "Je l' sad možemo da krenemo, kapetane :tf:?"

Link to comment
Share on other sites

kao prvo,stvarati nered u ekipi zarad potpisa jednog igracha,toliko retardiran nije ni adzic...kao drugo,olimpijakos ako je zaista ponudio velike pare za vilotica,posle ovoga sigurno nece ostati na istoj ceni jer mu je zvezda oborila cenu,tako da te dve teorije zavere nisu tacne...ono sto jeste tacno je npr. da je danas kolega zvao dragoslava stepanovica posto mu je ovaj bio trener u chuki i rekao je da ovo sto se dogadja da ga uopste ne chudi...kazhe da on te mozhdane boljke ima oduvek,da mu to kasnjenje,gubljenje pasosha nije prvi put,da uvek sve najbolje zna,da se pravi najpametniji,pa otuda i nadimak filozof...stepanovic je takodje rekao i da je on super igrachic,ali da vec par godina stagnira bas zbog tih problema koje ne moze da otkloni,tako da sigurno,ali apsolutno sigurno nije ga robi otklonio bez razloga....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Statusni simbol u srpskom fudbalu nije svakome doneo sreću i uspeh u životu. Može se reći da je kapitenska traka za fudbalere Crvene zvezde bila poput Prstena moći za stanovnike Međuzemlja, tokom Trećeg doba.

mondo

de sam ja rodjen jebem ti zivot

Link to comment
Share on other sites

kamo srece da su sve igrace koji su serendali po timu sutirali u dupe kao vilotica... to je boljka srpskog fudbala ne samo zvezde, svi nesto znaju da pametuju i serendaju a na terenu ni da prdnu... mrsh bre stoko da trcis i riljas i giljas, nisi ti milioner vec rudar...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...