Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"У Звездиној армији имате академике,певаче,писце,глумаца колко вам воља,занатлије који још нису заборавили своје умеће,финих мангупа који држе до части,боема,људи од укуса.Све нас Црвена Звезда спаја шармом ћудљивог добитника што многима није пошло за руком."

[:)]

Link to comment
Share on other sites

ajmo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

velika steta sto nam nije igrao Vilota i sto se Evandro povredio. Velika steta sto nije bilo bar 1-1 u prvom poluvremenu. Velika steta sto je volina od igraca, crncuga koja je samo jaka, a ne zna da primi, preda, povede loptu, najbolji igrac nase lige.

Opet su imali malo vise te proklete srece, mnogo puta u prethodnih nekoliko derbija. Voleo bih i nadam se da ce ostati Prosinecki, da ce dovesti par igraca na leto, pa da se napravi neki plan za narednih 5-10 godina, jer ovako je vise PREtuzno.

edit: i naravno, jedna VELIKA kurcina za ove nase kvazi vernike, poserem im se u njihovo srpstvo!

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bitnije od svega je da se dugovi zvezdini ciste i da su gotovo svi vraceni. bez tog posla obavljenog bilo je smesno razmisljati o bilo cemu... a sticice i partizan chistka i upiranje prstom... ko se zadnji smeje...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

partizan ne moze da stigne cistka jer se ona dogodila kada su porazeni usred beograda od makabi petah tikve

oni su prosli kroz tu krizu iz koje mi ne mozemo da se izvucemo sedamsto hiljada miliona godina

prvo se pricalo o ligi sampiona,pa kao,dobro titula,pa onda kao kup,dogodine ce biti DO JAJA,OSTALI SMO U LIGI,a za sve to vreme partizan uzima cetvrtu uzastopnu titulu,seru nam ochi u svim sportovima,nase sportsko drustvo je na izdisaju,kk ce u fuziju sa fmpom ili u jebenu trecu ligu,o cemu mi pricamo

predsednik nam je idiot,stvara se ratna atmosfera,huskaju jedni na druge,a podrsku imaju i imace je sve dok je tole na celu fss,kad on ode,vise nece imati za sta da se hvataju jer ne znam ko ce im tad biti kriv za neuspehe

imamo tim koji kvalitetom ne moze da se nadmece sa nemackim treceligasem,a ne u evropi,evandra i borhu nam je doneo rambo petkovic,a ne sportski direktor ili ne daj boze neki skaut zvezde

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nista ti ne brini, nicija nije gorela do zore ... oterace se i taj karadzic

doci ce na red da se pociste sranja iz partizana a onda ce govna da udare u ventilator [8D]

sto se tice placanja dugova, nije nikakva insajderska informacija svuda je po novinama

imam neke insajderske info-e ali necu da delim jer deluju neozbiljno ili u najmanju ruku kao spekulacije [:D][:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ja te pitam,koja sranja iz partizana?djura snajder?

o tom ciscenju dugova se sad pricha jer lukic nije uspeo da osvoji nijedan trofej pa mu je to paravan za posao koji radi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...