Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da ništa neće biti od Ninkovića, ko god da je poverovao u to nije baš najčistiji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa kako očekuješ da će u Zvezdu da dođe igrač koji sigurno ima godišnju platu od milion evra, ako ne i više? Misliš da će Dinamo da plaća 100% njegove plate šest meseci da bi on igrao u Zvezdi? Takođe, i da Dinamo plaća samo pola, Zvezda treba onu drugu polovinu, koja nikako nije mala

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=V6mRF6hxnck&feature=related

i mi imamo nasheg kvarezmu :tf:

inache dobismo 2-1 grbalj i to je treca pobeda u nashoj dragoj crnoj gori... kazu borha odlichno odigrao... videcemo kako to sve teche u drugoj polusezoni

i ovo je jedan tekst koji je odlichan po meni

Није ми била намера да некога спуштам, и да кажем да ова победа није битна, али неће бити ако се Крка не добије. А Крку нећемо добити на лепе очи, сви ми знамо ко им је тренер и какву кошарку играју, и од ппрвог до последњег минута морамо да играмо као трећу четвртину у Задру, са ротацијама, са темпом, са мотивом и жељом, и тако сваку следећу утакмицу, без изузетака !

Једна победа против Задра није довољна, и требаће нам још минимум 2 или 3,а те 3 победе нам нико неће дати, нити ће нам се ико склонити зато што смо добили у Задру 20 разлике. Та утакмица само треба да буде модел, како ова Звезда треба да игра,а не да буде једна у милион, пука случајност, чиста срећа.

Сетите се само где смо били пре 6-7 месеци, где је био клуб. Рекли смо свака победа златна вредна и нећемо тражити ништа више сем опстанка. А овде се ипак после неколико победа, тражи лепота у игри и разна чуда. А у екипи 3 талента (Недовић, Цветковић, Радосављевић) 2 полу професионалца (Марш, Милошевић) 2 (Лешић, Николић) навијача 1 старац (Вујадин) 1 show men (Мајлс), 2 колеџ кошаркаша без икаквог искуства играња Евро кошарке (Дрча, Јанг), 1 рековалесцент (Бакић) и за крају један балван. Ако је то по вама довољно за неке победе у низу и лепоту у игри. Ово што имамо довољно је за оно што смо добили неколико пута,а то је рат на терену, где свако има своју улогу шта и како. Само тако смо добијали утакмице ! Када Милошевић није силовао, када смо када треба спуштали Маршу, када Вујадин ради само оно што треба и може, када Недовић одигра из другог плана, када Николић одигра више од Дежменкастог.

Ми прво треба да створимо нешто што нисмо радили 15 година, а то је континуитет са тренером, ма какав он био. Јер тренер расте заједно са тимом,а Увалин у себи има велику енергију коју испољава на паркет, на играче, а све то морате се сложити и утиче на трибине у Пиониру. Можда немамо Пешића или Трифуновића или Шакоту или Сагадина на клупи, али имамо човека који је клупу желео дуго времена, имамо човека који жели да оствари неки континуитет са екипом, да покуша нешто што ниједан Звездин тренер није покушао 15 година. Можда он и има неко знање, али једноставно он сем 3-4 играча у екипи нема коме шта да покаже, све остало је испод просека лиге каква је НЛБ, али када се сетим да је требало да нам играју Јеловац, Мирковић, Калинић, Мајсторовић, Чворовић,а да уместо њих играју Марш, Мајлс, Милошевић, Јанг, буде ми драго. Јер се ипак тренер посвађао са најаџим менаџером у држави, довео неке играче без његовог знања. И све то генерално заслужује моје поштовање. Игра се не ствара за 6 месеци, ми ако желимо стазе старе славе, морамо да имамо стрпљења, не може све одмах и сада. Мајку му то смо ваљда за све ово време научили. Али изгледа да и није тако, јер ми и даље после неких победа јуримо нешто што не можемо да достигнемо, а све то због неког бунта, револта, јер ми смо ЦРВЕНА ЗВЕЗДА и ово нама не сме да се дешава.

Сви ми знамо ко не ваља, Павловић, Жежељ... А оно што Жак каже, да су они проблем, лако би се то решило. Није све тако једноставно, и није тако једноставно да Човић уђе у клуб са навијачима и Гуркетом и одједном дођу трофеји, да играмо ЕЛ, да ово да оно, за све треба времена. Па и за ово са Увалином. Слажем се да ово не личи ни на шта, али шта смо могли да очекујемо од ККЦЗ пре 7 месеци титулу или катанац ???

Ја лично, од ове сезоне желим да видим борбу (коју добијам) жељу (коју видим) и мотив. Све остало, акције, јака одбрана, све то долази временом. Од го*ана се пита не прави, не можеш ти нпр Балабану да само кажеш играј 25 минута убаци 15 поена, покупи 8 скокова, одиграј јаку одбрану и све ће се то десити.

У реду је прославити победу, али једно је прославити и залити у кафани,а друго је правити неку вештачку еуфорију без икаквог повода. Јер џаба нама то што смо добили Задар, ако у суботу изгубимо од Крке

ЗАТО У СУБОТУ У ПИОНИР !

Link to comment
Share on other sites

takođe, raspad alkoholičarski

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sbskrajbujte ovog lika na jutjubu, stavlja klipove svakodnevno sto se ticu Zvezde, golove sa svake utakmice, istorijske dogadjaje.. http://www.youtube.com/user/MrRedStarBelgrade

A i ovaj lik je isto mnogo dobar, stavlja klipove koje retko gde mozete naci http://www.youtube.com/user/CrniGuja

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...