Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko je meni taj Djukic antipatican,to nije normalno.

Doduse ispao je realan i ok kada je rekao da mu je jedino zao sto u svojoj karijeri nije nastupao za Zvezdu :D

inace navijam za Grofa Bozovica,ako ima nesto uopste moguce u toj prici.

ipak je Prosinecki :D

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Ae protose smiri decije hormone.

Prvo bi rekao da si ti taj "nacionalista" za kojeg si mene optuzio cim nisi prihvatio bezazlenu shalu. Drugo, biti nacionalista nije nishta loshe osim ako ne volish da slushash amerikance koji su izmislili svoju rec za nacionalistu a to je patriota. Ono na shta si ti mislio je verovatno nacional shovinista.

Treca stvar je da verovatno najbolje da se ja licno definishem umesto da me ti etiketirash bezrazlozno a to je da sam ja rodoljub koji voli svoju zemlju i narod, a ne mrzi druge zemlje ili narode.

Nadam se da smo razreshili nesporazum pa mozemo da nastavimo da uzivamo u sportskoj sekciji RUR-a kao i do sada.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

meni je zapravo do jaja sto ce takav ludak da ih trenira.on je pushio sto pakli pljuga dnevno,jurio ribe i bio majstor.to sto je hrvat,apsolutno me boli kara i trebalo bi svakog ko voli zvezdu.jedino ne znam cemu lukiceve price o stupu srbstva :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni je robi gotivac i sada kao lik i nekada kao fudbaler pa mi je drago shto je bash on doveden kad nisu mogli grofa. nemam neko mishljenje o njemu kao treneru jer zapravo nije nigde ni radio osim pri hrvatskoj repki, ali videli smo shta su uradili prekaljeni struchnjaci poput kratka dostanica i al kosana. u neku ruku mi ga je i zhao jer je zvezdina klupa jako jako vruca, a igrachki kadar je takav da realno ne mozhemo parirati partizanu pa makar nas vodio i murinjo. moram da kazhem da mi se dopada shto je pitanje trenera resheno odma na kraju polusezone, te da se jurcaju pojachanja po brazilu koja bi doshla pre pochetka priprema tako da posle nema opravdanja za loshe rezultate. pored svega toga mislim da nije realno da stignemo glodare, ali tim pravimo za sledecu sezonu. samo da ne bude ko kosharkashki nam klub :)

Link to comment
Share on other sites

Ae bre Sting odjebi sa tim nacionalistickim sranjima.

pa ti nisi normalan... sting je esencija tolerncije... a ti si izgleda troprocentni rastvor idiota :( ok je sve... ali prvo si dirao mohija i draleta... sada stinga... ODJEBI!

Ae protose smiri decije hormone.

Prvo bi rekao da si ti taj "nacionalista" za kojeg si mene optuzio cim nisi prihvatio bezazlenu shalu. Drugo, biti nacionalista nije nishta loshe osim ako ne volish da slushash amerikance koji su izmislili svoju rec za nacionalistu a to je patriota. Ono na shta si ti mislio je verovatno nacional shovinista.

Treca stvar je da verovatno najbolje da se ja licno definishem umesto da me ti etiketirash bezrazlozno a to je da sam ja rodoljub koji voli svoju zemlju i narod, a ne mrzi druge zemlje ili narode.

Nadam se da smo razreshili nesporazum pa mozemo da nastavimo da uzivamo u sportskoj sekciji RUR-a kao i do sada.

ajmo ruke gore decki robert prosinecki... robert prosinecki... robert prosinecki!!! heheh

Sutra je konačno.

Nikoga do sada nije trenirao niti ima pro licencu, al ajde.

a ko je dao licencu ovima sto su do sada bili na klupi to je pitanje :D

155309_473607244035_788264035_5508856_3891857_n.jpg

hahahha prosinecki grobar ~!!1

ahahahahah.... umro je tudjman franja... cutacemo jeeedan miiinut... :DDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

pa ti nisi normalan... sting je esencija tolerncije... a ti si izgleda troprocentni rastvor idiota :( ok je sve... ali prvo si dirao mohija i draleta... sada stinga... ODJEBI!

ajmo ruke gore decki robert prosinecki... robert prosinecki... robert prosinecki!!! heheh

a ko je dao licencu ovima sto su do sada bili na klupi to je pitanje :D

ahahahahah.... umro je tudjman franja... cutacemo jeeedan miiinut... :DDDDDDDDDDDDD

Izvini sto si zajeban, necu vise.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Izvini sto si zajeban, necu vise.

covek koji bez naocara ne vidi nista i ima 75kg... a pored toga nikada nije koristio oruzje... nije zajeban... medjutim to i dalje ne umanjuje tvoju glupost... a to da li ces vise i koliko dugo znaju samo admini... nasao si overmind da mi diras up protose...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...