Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije poenta bozic i salata,poenta je da ti igraju tosici,koromani,kadui i kompanije

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ochaj, drugo poluvremo = go kurac, prvo smo sasvim korektno odigrali, SIGURNO bolje od Partizana, ali nastavak ochaj... navijanje isto slabo, koreografija kasnila i sve je trop

nije koreografija kasnila, vec trea vremena da se razvije jebena traka preko cele tribine, to je preko 50m trake po KISHI!

a sto se tice navijanja, pricao sam sa drugarom koji je bio na jugu i koji je rekao da smo se vise mi culo nego sto su se oni culi na jugu.

sto isto mogu i ja reci koji sam bio na severu, da sam vise cuo jug nego nas na severu, sto znaci da ima dosta i do akustike na stadionu.

Link to comment
Share on other sites

nije koreografija kasnila, vec trea vremena da se razvije jebena traka preko cele tribine, to je preko 50m trake po KISHI!

a sto se tice navijanja, pricao sam sa drugarom koji je bio na jugu i koji je rekao da smo se vise mi culo nego sto su se oni culi na jugu.

sto isto mogu i ja reci koji sam bio na severu, da sam vise cuo jug nego nas na severu, sto znaci da ima dosta i do akustike na stadionu.

pa trebali su da razviju traku pre pochetka i samo da se podigne kada treba...

ili ako to nisu uradili, trebali su da sacekaju sa podizanjem balona dok se trake ne rashire po celoj tribini...

Link to comment
Share on other sites

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/194654/Dva-gola-Evandra-za-vodjstvo-Zvezde--20

Crveno-beli su došli u vođstvo u 35. minutu nakon duplog pasa Evandra i Kaluđerovića i rutinske egzekucije Brazilca - 1:0.

Tandem Kaluđerović-Evandro do kraja poluvremena još jednom je došao u zenit pažnje kada je prvopomenuti propustio loptu, a zimsko pojačanje crveno-belih smestilo loptu u malu mrežicu golmana Kovačevića - 2:0.

Grujo, zar nije Lazović odigrao dupli za prvi gol?

I zar nije kod drugog Borha zagradio i propustio?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...