Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

Steta sto je ova tema (naizgled) umrla, bas sam se zabavio citajuci (sto mozete i videti po tome u koje vreme sam citao [:D] ). Elem, kad sam vec tu, neko je postavio pitanje ko je jedina osoba koja je odolela carima Jednog Prstena, na sta ste odgovorili sa Tom Bombadil. Premda je to tacno, nemojte zaboraviti na Faramira, koji je, imajuci Prsten na dohvat ruke, pustio Froda i Sema da nastave svoju misiju.

A sad, ako mi dopustite da pokusam da bacim jedan Rebirth na ovu temu: kako glasi prva recenica koju vas lik izjavljuje u VtM: Bloodlines kada igrate Malkavian-a?

Čovek produži život detetom, knjigom ili posađenim drvetom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nakon svih mojih proigravanja, mogu da kažem da ne kažu ništa nasumično već imaju jednu specijalnu izjavu koja natera dobrog starog Dzeka u wtf? mode. [:D] Ako niko ne odgovori do večeras, odgovoriću, pa postavljajte novo pitanje. Ova tema živi!

Čini se da su danas svi bili na bazenu. [:)] Da ne ostane bez odgovora, dotična fraza je: "The rain of ages plot again to wash away revelation.", na šta Džek kaže: "What? And you're a goddamn Malkavian too? Boy, you really are fucked.".

Edited by Morvena

Čovek produži život detetom, knjigom ili posađenim drvetom.

Link to comment
Share on other sites

Steta sto je ova tema (naizgled) umrla, bas sam se zabavio citajuci (sto mozete i videti po tome u koje vreme sam citao [:D] ). Elem, kad sam vec tu, neko je postavio pitanje ko je jedina osoba koja je odolela carima Jednog Prstena, na sta ste odgovorili sa Tom Bombadil. Premda je to tacno, nemojte zaboraviti na Faramira, koji je, imajuci Prsten na dohvat ruke, pustio Froda i Sema da nastave svoju misiju.

To je istina, ali koliko se secam faramir nikad nije stavio prsten, tom bobadil jeste :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

I na dohvat ruke i u ruci nije isto, što je vrlo bitno u Faramirovom slučaju. Ako se gleda da je Faramir odoleo, onda se isto može reći i za Boromira (kasnije je kob proradila na njemu, ali samo zato što je danima bio nadomak prstena, plus je u startu imao određen stav u vezi prstena i odbrane od Saurona)... Eh ti filmovi...

Da, na Toma prsten ne deluje. E sad pitanje, da li je Tom u stvari jedan od Bogova, ili "samo" Maja. Ja kontam da su i čarobnjaci Maje/Majari određenog nivoa. Tako da, zbog nereagovanja na prsten, Toma kontam kao jednog od Bogova, ako ne i Oca svega, samo "incognito"... koga boli tuki za sve :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kontam da su i čarobnjaci Maje/Majari određenog nivoa

Јесу:)

Рецимо и Гандалф и Балрог и Саурон су Мајари.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...