Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vezana je za porodicu Corthala, medju koje spada i Valygar, crnac ranger. Sphere je napravio njegov ujak, ludi necromancer po imenu Lavok, koji ju je koristio da bi putovao kroz prostor i vreme. Medjutim, sva ta crna magija je prouzrokovala da lik poludi i tek kad mu naneses smrtnu ranu dodje sebi i zamoli te da ga vratis u Prime Material Plane, da bi video nebo zadnji put pre nego sto umre. Kvest za ulazak u Sphere se dobije u Gouverment District-u od maga u Palati cijeg imena ne mogu da se setim.

Ako je glavni lik mage, posle zavrsenog Valygarovog kvesta, Sphere postane njegov makeshift mage tower, gde moze da izvodi experimente i trenira mlade ucenike uz nadzor Cowled Wizarda.

Od mocnijih itema unutar Sphere moze se naci Gauntlets of Ogre Power, Dagger +4, Battleaxe +2, Ring of Magi...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

that's true too :)

Sfera je konstruisana da bi putovao po plane-ovima, ne kroz prostor i vreme, al dobro to je vec cepidlacenje :)

i zar ga nije neki parazit ili demonski entitet zaposednuo a ne magija?

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

evo ga :

Cuvar kapije u Candlekeep - u,kome donosis mac zove se....

Vezana je za porodicu Corthala, medju koje spada i Valygar, crnac ranger. Sphere je napravio njegov ujak, ludi necromancer po imenu Lavok, koji ju je koristio da bi putovao kroz prostor i vreme. Medjutim, sva ta crna magija je prouzrokovala da lik poludi i tek kad mu naneses smrtnu ranu dodje sebi i zamoli te da ga vratis u Prime Material Plane, da bi video nebo zadnji put pre nego sto umre. Kvest za ulazak u Sphere se dobije u Gouverment District-u od maga u Palati cijeg imena ne mogu da se setim.

Ako je glavni lik mage, posle zavrsenog Valygarovog kvesta, Sphere postane njegov makeshift mage tower, gde moze da izvodi experimente i trenira mlade ucenike uz nadzor Cowled Wizarda.

Od mocnijih itema unutar Sphere moze se naci Gauntlets of Ogre Power, Dagger +4, Battleaxe +2, Ring of Magi...

Vidi se da si presao BG vise puta.Kontam da ovo sto si napisao za sferu da je to kao neki "Special Event" za maga..

Elem,zanima me da li postoji neki takav "Event" kad igras Ranger - a?Osim ako to nije onaj kvest za Umar Hills?

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo ga :

Cuvar kapije u Candlekeep - u,kome donosis mac zove se....

Vidi se da si presao BG vise puta.Kontam da ovo sto si napisao za sferu da je to kao neki "Special Event" za maga..

Elem,zanima me da li postoji neki takav "Event" kad igras Ranger - a?Osim ako to nije onaj kvest za Umar Hills?

Umar hills ti je to za rendzera.

Mislis donosis mu knjigu? Uf nema sanse da se setim.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

To sam hteo da znam...vidim da kao mage imas te optimalne kvestove kontam svaka klasa ih ima.I onda premotam film(ja sam igrao Stalker - a)i gledam sta bi mogao biti taj ivent za RGR.Sigurno je Umar Hills,nema sta drugo.

Hvala za konsult.

Elem...cuvar te salje da mu doneses mac,jer je vece pre toga prepio,a komandir ako ga vidi bez njega bice belaja.Ako mu doneses mac od njega dobijes Antidote za Drepinovu kravu.

Eto mala pomoc.

Edited by Pet0r

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hull.

Moram reći da je malo retardirano pitanje o imenu random npc lika koji je vredan 50xp.

Igrom slučaja danas sam počeo prelaženje BG serijala, pa mi je ime ostalo u pamćenju.

Elem, pitanje:

Koja je poslednja igra koja je, među ostalim klasama, davala opciju da birate biskupa, nindžu i samuraja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...