Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde jedno medium pitanje. U Fallout 2 se u jednom delu igre dodje do svima poznate lajne iz svima poznatog filma

"There's 2 kind of people in this world, those with loaded guns and those who dig. Now dig,.....

Koje ime je na kraju recenice u igri? [:)]

(Ako vise ljudi odgovori tacno na pitanje, pobedu odnosi onaj sto spelluje ime tacno)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ajde jedno medium pitanje. U Fallout 2 se u jednom delu igre dodje do svima poznate lajne iz svima poznatog filma

"There's 2 kind of people in this world, those with loaded guns and those who dig. Now dig,.....

Koje ime je na kraju recenice u igri? [:)]

(Ako vise ljudi odgovori tacno na pitanje, pobedu odnosi onaj sto spelluje ime tacno)

Leon, Lionel, ili tako nešto?

Link to comment
Share on other sites

Mora da sam presao fallout 2 jedno 10-15 puta ali uopste ne mogu da se setim tog dela sto bionic pita :) Ajde ko odgovori tacno neka napise i gde se to desi i kojim povodom.

Lopov u New Reno koji se krije u podrumu. Kada ga nađeš vodiš ga na Golgotu da iskopa keš. Ako ga ne nateraš da kopa do kraja naletećeš na nagaznu minu.

Link to comment
Share on other sites

Cali je pogodio prvo slovo imena. Evo da olaksam, lik je varao na kartama kad je igrao protiv Salvatore-a, i onda dobijes kvest da ga nadjes. Krije se u podrumu od Mardinosa, kad ga nadjes mozes da ga roknes a mozes i da ga nateras da ti kaze di su pare. Onda on prizna da ih je zakopo u jednom od grobova u Golgoti, gde ga posle nateras da kopa. E sad, ko je pazljiv, skonta da je lik postavio minu oko kutije s novcem. Meni najmiliji svrsetak kvesta je da ga nateram da sidje u grob, doda novac i onda mu bacim minu na glavu [8D]

edit:

Haha skoro u isto vreme postovanje. Evo jos jedne olaksice, lik ima nadimak koji ide uz ime: Pretty boy .....

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda kada su Kinezi izvrsili invaziju na Aljasku, pa su Ameri poslali svoje "brave boys" da ih srede.

To je već bio početak rata. Ono o čemu ja govorim je početak direktnog sukoba ove dve sile. Bionic je pomenuo borbu oko preostalih resursa, to vam je hint.

Link to comment
Share on other sites

Vucem sad iz malog mozga, da li je prvi sukob bio na poslednjim naftnim izvorima gde su ameri sabotirali kineze?

Dobar ti je mali mozak! Poslednje rezerve nafte su se nalazile u međunarodnim vodama. Prvi koji krene da eksploatiše bušotinu dobija ekskluzivno pravo. Kineska naftna platforma je brže sagrađena ali su je Amerikanci noć pred otvaranje srušili eksplozivom. Suočena sa nedostatkom osnovnog pokretača industrije, Kina kreće na Aljasku.

bionic.man sledeći!

Link to comment
Share on other sites

Ja jos nisam igrao Deus Ex. Imam ga instaliranog godinu dana i nikako da nadjem vremena da igram. Stvarno niste normalni kakve spojlere pishete ovde. Brate mili zar je toliko tesko smisliti pitanje koje ne sadrzi neki veliki spojler?

Ti stvarno ocekujes da ljudi kriju spoilere za igre koje su izasle pre 10+ godina?

Jel treba takodje da stavljamo pod spoiler tagove cinjenicu da je Darth Vader otac Luk Skajvokera? :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...