Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam pojma sta ima sa njima, ali sam siguran sto posto da ga tako sreces.

mislim ni ne prica nista, samo mu pise kad se predje preko njega "Artemis Entreri", koliko se secam cak sam ga bio i ubio tu namerno da mu uzmem onaj njegov famozni bodez kad ono tuki, koliko se secam dobije se od njega vampiric dagger +1 ili tako neko sranje, u sustini tada sam vec imao 3x jacu opremu za sve likove.

Ako cemo tako da gledamo, onda ni drizzt nema potrebe da se pojavljuje:

1. u prvom delu jer je samo bio jednom prosao kroz baldurs gate u knjigama koliko me pamcenje sluzi i to na brodu

2. u drugom delu jer niti on niti bilo ko od druzine(a posebno ne svi zajedno) nikad nisu bili ni blizu amn-a

moguce da gresim jer poslednja knjiga koju sam citao je kad su unistili crystal shard, od tada su izasla jos dva serijala koje nisam procitao. ali svejedno oni su izlasli u poslednjih 4-5 godina, tako da opet...

e da, sto se tice opreme... di je gaus?! di je bozar?! :( u dvojci si srecan kad dobijes prvi dobar pistolj, ovde cim izadjes iz vaulta imas lazer pistol koji koristis i na kraju igre...

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Sada sam prelistao walkthough jer nisam bio siguran za artemisa i joker nije bio u pravu evo sta pise.

If any of the three allies came with you (Drizzt, Eric the Paladin or

Arkanis the Shadow Thief) then they will automatically appear with you

(even if it didn't look like they understood what stairs are). This

first passage has 2 traps in it before you reach the door. Arkanis will

detrap these if he is with you.

Znaci lopov se zove arkanis.

Link to comment
Share on other sites

moguce da gresim jer poslednja knjiga koju sam citao je kad su unistili crystal shard, od tada su izasla jos dva serijala koje nisam procitao. ali svejedno oni su izlasli u poslednjih 4-5 godina, tako da opet...

Eh da su dva... To je Icewind Dale, prva koja je izasla. Posle nje je izasao Dark Elf Trilogy (koji se doduse desava pre IWD), pa Legacy of the Drow (4 knjige), pa Paths of Darkness (4 knjige), pa Hunter's Blades (3 knjige) i Transitions (3 knjige). :D

Tamo negde u Hunter's Bladesu se izgubi poenta.

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Eh da su dva... To je Icewind Dale, prva koja je izasla. Posle nje je izasao Dark Elf Trilogy (koji se doduse desava pre IWD), pa Legacy of the Drow (4 knjige), pa Paths of Darkness (4 knjige), pa Hunter's Blades (3 knjige) i Transitions (3 knjige). :D

Tamo negde u Hunter's Bladesu se izgubi poenta.

hmmmm... cek cek cek cek, nisu u prvoj unistili crystal shard, crystal shard je unisten valjda u paths of darkness, jarlaxle i entreri su ga odneli kod onog prista caderlija ili tako nesto i tamo su ga spalili zmajevom vatrom

fejlovao sam za entrerija da se dobija kod thief-ova....

wiki:

In Baldur's Gate II: Shadows of Amn he appears when the protagonist and his party gets ready to confront Bodhi for the final time in her lair, provided the previous encounter with Drizzt and his party ended in a particular way.

bio sam u pravu za sve sem za shadow thief-ove

jbga

izvinjavam se sto fejlujem ovih dana, ovaj skank mnogo je dobar al przi mozak :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ok pitanje, da se vratimo malo na moj omiljeni fallout.

Na jednom mestu pozeljno je popiti brdo alkohola, gde je to i sta se moze dobiti time?

aaaaa, ček, kako ovo beše! FO2, Redding ili Vault City? U jednom od barova ako stučeš sto tura menja ti se HP modifier, koji je valjda vezan za luck.

G!!! pomagaj!

Link to comment
Share on other sites

hmmmm... cek cek cek cek, nisu u prvoj unistili crystal shard, crystal shard je unisten valjda u paths of darkness, jarlaxle i entreri su ga odneli kod onog prista caderlija ili tako nesto i tamo su ga spalili zmajevom vatrom

Da, da, da u pravu si... Verovao ili ne u ovoj poslednjoj trilogiji se opet vraca crystal shard. Htedoh samo da kazem da ima previse serijala, oprosti sto failujem! :D

Link to comment
Share on other sites

aaaaa, ček, kako ovo beše! FO2, Redding ili Vault City? U jednom od barova ako stučeš sto tura menja ti se HP modifier, koji je valjda vezan za luck.

G!!! pomagaj!

Tako je bar se nalazi u Vault City, treba da se popije jedno 100 sintehola i dobije se + ili - 4(ili 2 ne mogu da se setim) hit pointa, u zavisnosti od srece. Sa 10, ili mozda cak i 9 luck, se dobija bonus, a sa ostalima penali!

Kali pitaj pitanje.

Link to comment
Share on other sites

u drugoj ediciji se ac smanjivao sto je bolji oklop

u trecoj edicije ac se povecava sto je bolji oklop

takodje u dvojci pocetni ac svakog lika je bio koliko se secam 20, a u trojci se krece od 0.

treca edicija je promenila i ac modifikator za dexterity za oklope

davno sam igrao bas bas bas moguce da gresimx

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...