Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma i nema ludacke... Ako me secanje dobro sluzi iz nekog D&D rulebooka to je +3 Throwing Returning Warhammer. Osim Drizzta, nisu oni neki veliki nivo. Bruenor je cini mi se Fighter lvl 14, Wulfgar Barbarian lvl 9-10, Regis rogue otprilike tog nekog nivoa i Cattie-Brie fighter.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, nije ni drizzt nesto omgbbq, on je neki sedamnaesti valjda...relativno visko da, ali eto, taj bruenor je tu blizu:)

tj, opet ja sa loretom, mozda je u igri drugacije (mada sumnjam)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pojavljuje se u pc igrama samo u baldurs gate-u 1 sa gnollovima i u 2jci kad sretnes celu druzinu. ni u jedoj drugoj se ne pojavljuje

pominju se u iwd-u dvojci koliko se secam ali se ne pojavljuju kao akteri tamo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mislis knjiga u igrici ili knjiga kao for real?

for real ima tona knjiga.

Posto sam siguran da sam pogodio evo jedno malo teze za iskusnije.

U kojoj igrici i gde se mogu sresti Artemis Entreri i Jarlaxle? :)

HA! :D

bonus pitanje: ko su oni?(nije obavezno odgovoriti, ko nije citao knjige i ne moze da zna) :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

U kojoj igrici i gde se mogu sresti Artemis Entreri i Jarlaxle? :)

HA! :D

bonus pitanje: ko su oni?(nije obavezno odgovoriti, ko nije citao knjige i ne moze da zna) :)

For real,a sto se tice pitanja Artemis je assasin,ciji je glavni protivnik Drizzt =) A pojavljuje se u Balduars Gate 2 Baldur's Gate: Dark Alliance II ,i tu je playable kad se predje igra na najteze i uradi nesto sa Drzztom( kolko' se sjecam),takodje u BG2 Shadows of Amn? I u DLC-u za NWN Tyrants of the Moonsea - ja mislim

Jarlaxle se pojavljuje isto u Shadows od Amn,koliko se sjecam,a on je po knjigama vodja ubica - ili kako li se prevodi ( mercenary ) ~ Citao sam na netu :p I on se oblaci ko klovn,u sarenoj garderobi,sa mindjusama,lancicima,itd,da se cuje dok dolazi,il tako nesto,lolz :D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

For real,a sto se tice pitanja Artemis je assasin,ciji je glavni protivnik Drizzt =) A pojavljuje se u Balduars Gate 2 Baldur's Gate: Dark Alliance II ,i tu je playable kad se predje igra na najteze i uradi nesto sa Drzztom( kolko' se sjecam),takodje u BG2 Shadows of Amn? I u DLC-u za NWN Tyrants of the Moonsea - ja mislim

Jarlaxle se pojavljuje isto u Shadows od Amn,koliko se sjecam,a on je po knjigama vodja ubica - ili kako li se prevodi ( mercenary ) ~ Citao sam na netu :p I on se oblaci ko klovn,u sarenoj garderobi,sa mindjusama,lancicima,itd,da se cuje dok dolazi,il tako nesto,lolz :D

zar nije zabranjeno da se gleda info s net-a???

Link to comment
Share on other sites

Tako je, Luka prestani da varas!

Jarlaxle se provereno moze sresti u BG2 i to konkretno u Ush'Nathi drowskom gradu, gde on pokusa da prevari vaseg lika, koji za njega treba da ukrade neko drago kamenje. Pomenute dragulje poseduje jedan lich. Razlog zbog koga on to radi je da bi se osvetio jednoj Matron Mother, koja ga je prevarila i nije mu platila za neki merc posao. Inace doticni lich je pripadnik te porodice koja je zavrnula Jarlaxla!

Link to comment
Share on other sites

Ajde ako ne varas reci gde se tacno sretne entreri u shadows of amn-u :)

lakosta > jep, teleportuje ga u njegovu glavnu bazu koja se nalazi negde u nekoj paralelnoj dimenziji :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ Joker,srece se kad se krece u borbu protiv Bodhi,ako odlucis da Drizzta povedes sa sobo - To je ako me dobro sluzi sjecanje...

A sad ne znam ko postavlja pitanje,jer cini mi se da je cali odgovorio na isto pitanje kao i ti,ali drugaricje,sto znaci,da jedan od vas nije u pravu ^.-

A sto se tvog pitanja tice, Tom Bombadil - debeljko... oooh how i love him <3

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

@ Joker,srece se kad se krece u borbu protiv Bodhi,ako odlucis da Drizzta povedes sa sobo - To je ako me dobro sluzi sjecanje...

pa otprilike, samo sto nema nikakve veze za drizztom, nego kad se krece u borbu protiv bodhi, ako trazis pomoc od thiefs guild-a, oni ti posalju entrerija da ti pomogne u fajtu sa bodhi.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...