Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

nisam igrao, ali nwn je u FR-u, tako da je to verovatno myrkul koga je roknula mistra ako se dobro secam. posle myrkula je kelemvor, ali on je valjda ziv jos.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo u istom stilu, myrkul je, sa jos dva boga, bio poznat kao "dark three", onda su sva trojica uspeli da zginu i od tad su poznati kao "the dead three" :)

koja su druga dvojica?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kul

~ Moje pitanje,posto po 18ti put predjoh Dragon Age,zbog save-a,izbrisa' mi se igra :\

Pa mi pade na pamet pitanje : Kako se zove Elf,koji je 'prokleo' Lady of The Forest,i njenu ' djecu' ,sta su oni sad,i zbog cega je on to uradio =)

~ Bonus pitanje,koje su posledice ovoga =)

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Stidim se sto znam ovako dobro tako average rpg..

Zatrian, prokleo je ljude sto su mu ubili sina i cerku(sprcana) na divljacki nacin. U sustini bindovo je spirit of the forest u belog vuka koji je posle zarazio celo to pleme sa likontropijom, tj svi su postali vukodlaci. Posledice su da sada Zatrijanovo pleme elfova pati od istog prokletstva, tj vukodlaci ih ubijaju ili zaraze likontropijom. Druga sporedna posledica je da je sam Zatrian postao besmrtan dokle god njegova magija prokletstva traje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

De nije average... Evo uporedi samo Archdemona sa nekim poslednjim bossom iz pravog RPGa and see what happens. :D

Pa... Onda je po tome,sranje =) Archdemona sam 1. put kad sam prelazio igru,ubio iz zajebancije,i to sam igrao na Hard,a bio sam 16-17 lvl sa shit gearom XD

A sjecam se zadnjih bosseva jakih Rpg-ova,toliko grindanja,jujuju

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Nije uopste do toga koliko je tezak fajt, nego koliko je taj Archdemon jebeno lame kao lik, tacnije ni ne postoji niti ista prica niti ima bilo sta drugacije od bilo kog drugog zmaja u igri. Bitno je da ima karaktera, ne tezina...

Preskocicu odgovor na ovo pitanje posto ni ne znam drugi deo. :D

Link to comment
Share on other sites

Pa da,ali je i lak :d

Catie Brie, Wulfgar, Bruneor Battlehammer, Regis and Guenhvyvar ... Sjetio sam se =))))

Koliko se ja sjecam,a od njega,mozes ako prebacis karaktera u BG2 ,a imas njegov gear,on ce te prepoznati i traziti gear nazad,a takodje mozes da trazis njegovu pomoc u 6 chapteru da se borite protiv Bodhi.. ???

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...