Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

Pa.. sto se tice fortessa, koliko se sjecam,quest prakticno i nestaje,iz akt 3,i ponovo se pojavljuje POCETKOM 5-og ( nema bas nista da se radi tu do 5-og) ...

A kvest za merika je,overseer ti objasni da merika maga sela nema vec dugo,u ledenim pecinama ( il tak') Na samom kraju,nalazi se on,zaborbljen ,smrznut,ti ga oslobodis i mozes da biras da ga vodis sa sobom da mu nadjete shtap,mislim?

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gj

reinforce fortress kroth , puno ime questa :) nek puca ko dodje sledeci

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

brate, ako skupim dovoljno bodova, dzabe deterdzent! [:D]

ajmo malo u proslos:)

koja igra predstavlja prvu adaptaciju AD&D sistema za komp? (ne misli se na drugu ediciju, vec na prvu, koja se podelila na dnd i adnd - adnd druga edicija je dosla posle).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne:)

igra predstavlja deo kvadrilogije (ili kako se vec kaze), prva je izdata '88, a sledece tri sa po godinu dana razmaka. igra slicnog (ili istog, ne mogu da se setim) imena je napravljena i kasnije, krajem devedesetih ili pocetkom dveiljaditih, ali je bila sranje. ta nova igra se bavi rusevinama poznatog elfovskog grada u forgotten realmsu.

hintujem sa ovom kasnijom jer kontam da mladji mozda nisu ni culi za ovu matoru.

kvadrilogija je jako poznata i delo je SSI tima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tirion Fordring , tako sto je slomio Frostmourne sa Ashbringerom,sto je prouzrokovalo oslobadjanje dusa iz fm-a ,ukljucujuci Arthasove,i duse njegovog oca , onda jedan dobro znani,po misljenju mnogih mrtav,prijatelj,zauzima presto,jer bi Scourge bili cak opasniji bez LK-a... Uglavnom to je mali review Arthasove smrti =) Tolko puta sam ga roknuo i odgledao klip... :D Nek postavlja pitanje ko oce :D

~ Btw,mnogih ljudi ovdje prolly igraju samo RPG,ne Mmo,pa da se mozda drzimo dalje toga ?

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

paa imas brata JC-a Paula

imas kineza Tracer Tonga koji ti gasi bombicu u tebi

imas Waltona Simonsa kojeg ubijas u onoj podvodnoj laboratoriji sta li vec...

imas onoga lika morgana evereta vodju iluminatija njega cini mi se nalazis u francuskoj ? ili mozda cerku one njegove drugarice tacnije ne secam se vise [:D]

imas onoga naucnika garya savagea sto ima jedini universal constructor koji radi kad je jc unistio onaj iz hong konga

imas bob pagea on je u neku ruku jedan od glavnih bosova zavisi sta uradis na kraju

imas agentkinju navarre nju ubijas u metrou

imas agenta njemca gunthera njega ubijas u onoj katedrali

ako smratras personom imas onaj AI dedalus , icarus i kad se povezu imas helios.

imas jos onoga pilota sto pogine john se cini mi se zvao?

imas jos onog direktora unatcoa jozefa manderleja

pfff je li dosta ovo poginuh [:D] ? nedostaje mi ideja vise [:D]

Edited by NikolaDerv
Link to comment
Share on other sites

Brate, mislio je na Artificial Intelligence, ne na Non Playable Character.

Dovoljno je reći Dedalus, Ikarus i Helios, ako nema nekog AI u drugom delu (koji nisam igrao)

tako sam i mislio ali kad rece ai persona, pa ajde reko sve [:D]

au u invisible war-u koliko sam cuo iz price denton je u nekoj ruci kao ai zajedno sa heliosom

Edited by NikolaDerv
Link to comment
Share on other sites

3 od 5. Pogodili ste Dedalus, Icarus i Helios ofc ali fale jos 2 koja su u igri.

Ajde mozete vi to :)

Ja nemogu jer nisam igrao invisible war a nebih da lukavim i da trazim na druge nacine [:I]

U stvari sam se setio jednog ali on se samo spominje ehelon? ili echelon...ako je to 4, 5 stvarno nemam pojma koji je :O

Edited by NikolaDerv
Link to comment
Share on other sites

Blizu si, ko ti je rekao za Echelon IV? I nema veze sto nisi igrao DE:IW, svih 5 AI se pojavljuju u prvom delu.

edit: Sad mi je palo na pamet da peti AI je easter egg u igri i veoma je sitan i lako ga ljudi zanemare. Stoga, ako bas niko ne ponudi svih 5, prvi koji imenuje 4-og je pogodio.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...