Jump to content

RPG pitalice :)


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo Sinistral =)

Zapanjujuce koliko malo ljudi zna ...iako ne znam zasto =)

Nisam dugo igro,pa se nisam ni sjetio dal' je jaci...

Indeed,dobija se u guildi,kad u dvoristu aktiviras one skulpture,il stagod,ides pod zemljom,gde mozes da rijesis onu zagonetku =)

Ajd' postavljaj pitanje!

koliko se secam, pre nego sto se udje u onu kulu gde bleji onaj zajebani wizard, a valjda ga iskopas iz nekog groba tu odmah.

Ja mislim da tu lezi armor,il tako ? Procitaj spoiler moj,pise tu ukratko..

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu, nisam se bas naigrao :)

kako se zove prvi boss u diablu II? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Konfuzno je jbg,ne znam o cemu baltamos prica ... A taj mac,koji sam i opisao je sinistral odgovorio ... nmvz ... neka postavlja pitanje ko god hoce

EDIT : Evo ga napokon i jebeni dokaz :)

Zivjeli

nismo se razumeli:)

tacno je on odgovorio, samo sam hteo da kazem da sam pogodio lokaciju(vidi se na videu, tu u grobu pored kule u kojoj je bio Maze).

nije ni vazno:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

pogodio si i za andariel a verovatno i za ovo :)

pravih bosova ima samo 5, a kvest bosova ima bar 20

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja msm da nije TO...

Nego pitanje... dugo sam razmisljao i nije mi padalo na pemet puno pametnog ... pa na kraju odlucih da pitam ovo : U Witcheru , aktu dva,imate sansu da pomognete jednoj... 'gospodjici' :D Da joj pomognete da njenog ljubavnika/muza vrati u normalnog covjeka,jer je on ? E sad pitanje je, Ko je ta zena ( ime i uloga)? Kako joj se zove muz ? U sta se pretvara ? I kako joj mozete pomoci ?

Izgleda kao da je dugo i tesko,ali nije :D Odgovara se u par rijeci,a ako znate jedno,znacete i drugo :>

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ja msm da nije TO...

Nego pitanje... dugo sam razmisljao i nije mi padalo na pemet puno pametnog ... pa na kraju odlucih da pitam ovo : U Witcheru , aktu dva,imate sansu da pomognete jednoj... 'gospodjici' :D Da joj pomognete da njenog ljubavnika/muza vrati u normalnog covjeka,jer je on ? E sad pitanje je, Ko je ta zena ( ime i uloga)? Kako joj se zove muz ? U sta se pretvara ? I kako joj mozete pomoci ?

Izgleda kao da je dugo i tesko,ali nije :D Odgovara se u par rijeci,a ako znate jedno,znacete i drugo :>

zena je kurva a muz joj se pretvara u vukodlaka. sad za imena jebiga :) sto se tice spasavanja znam da je nesto u fazonu true love, ali sta je konkretno u pitanju, ne secam se, da li kroz dijalog ili kako..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zena je kurva a muz joj se pretvara u vukodlaka. sad za imena jebiga :) sto se tice spasavanja znam da je nesto u fazonu true love, ali sta je konkretno u pitanju, ne secam se, da li kroz dijalog ili kako..

Kurva,da karmen,vodja kurvi :D Vukodlak Vincent,glavni u gradu,serif il kako god... A prvo ide na foru true love,al posto to ne upali moras da picis u one mocvare,tamo nadjes neku biljkicu i onda spremis nesto...

Al nema veze :D nekome i na true love prodje,ajde :D Stvarno mi je banana da drzim ljude sa mojim pitanjima,postavljaj pitanje :D Potrudicu se da ne odgovorim na sledece :D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

gle kali

hm mislim da je meni biljka failovala, no davno sam igrao.

mislim da dungeon siege nismo spominjali do sad :) kec - na pocetku igrice (cini mi se 2-3 act) sretnete sa overseer-om, dace vam dva questa, koja? pomoc - jedan ima veze sa jednim druidom (cleric-om) a drugi sa jednom tvrdjavom.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hajde malo detaljnije o tim zadacima, pogodio si samo ime? :) merik je mag, cleric ali je meni nekako uvek izgledao kao druid :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...