Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hambala hambala! Hambala?! HAMBALAAAA!!!111oneone

Ako dovedu ovog crnog idiota ja vise ne gledam partizan :(

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

kada je gruja rekao 2 ljakseta, mislio sam da se odnosi na Stojeka se Stojketa i Mutua :D

ovaj crnogorac je josh futsoldzer selja

kad je otisao u Arsenal,Venger mu rekao,sine,ovde nema splavova i vratio ga u Borchu

facepalm za majicu ....

facepalm za celu fotografiju!

jebote ja ne znam koje su fore sa tim majama,cela repka ih nosi! :)

Ninkovic nosi neku maju sa dzejms dinom,krasa valjda sa silvester staloneom,milijas je imao ne znam koga,ali znam kad gledam one slike iz kovilova da vristim od smeha :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi koji ti retard treba da budes, da dobijes na raspolaganje 15(EJ BRE PETNE'S JEBENIH MILIONA EURA) i da dovedes najveceg retarda Boju jebenog. Pa dajte te pare za nekog normalnog napadaca ziherasi majmunski.

Realno, mi smo usli u LS samo zbog novog sistema takmicenja, jer nam je Anderleht bio najtezi moguci protivnik, i zbog Klea.

Djura Snajder retard.

Link to comment
Share on other sites

sad vam tole prebacio ove neplanirane troskove za kucu fudbala sto su se digli sa 3 na 15 miliona

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je previse ljudi istripovalo da smo real madrid kada smo usli u LS, ko ce bre da igra u nasoj ligi :)

i meni je boja retard, ali posluzice u nasoj ligi, ovako mislim da smo se vise nego solidno pojacali, moglo je i bolje ali sta da se radi...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

boja je najpateticniji tatin sin u svetu fudbala... klasican degenerik... da je bio u penal seriji u belgiji sanse za prolazak bi vam bile makar 50% manje... mrzi me da googlam sve njegove fudbalske carolije... evo samo trenutka kada sam mrzeo sam sebe sto sam 2kg zivaca potrosio navijajuci za partizan... (eh da sam znao na sta ce zvezda da lici... sacuvao bih te zivce i ne bih gledao tv)

Link to comment
Share on other sites

al onda Zeka, Bjeka, Šnajder & co. bi uzeli mnogo manje para :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa bolje da forsira nesrecnog Bogunovica nego da mi uvodi ovog imbecila maaaaaajkoooooooooo :( Pa da li je moguce, taman nas obraduju ulaskom u LS i onda dovedu coveka koji jednostavno ne zna da postigne gol... Tuga :(

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...