Jump to content

Recommended Posts

pa pitam te lepo o cemu da razmislim? dodjes na topic koji sam napravio i kazes "koga boli qrac za oldskul gamere"...i sta je onda treba da razmislim? ako te ne zanima topic ne moras da ostavljas retardirane komentare nego zaobidji i citaj neki drugo forum, ja se tebi nisam izdrkavao u postovima ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

nije u mom stilu da flejmujem sa nekim klinjama retosima..ali ja nisam video veceg hejtera od tebe zerrox...sta nekog boli kita za sc2 ovo je wc3 podforum?i sta se ljutis ako ti neko pregovara za to?sta koji moj ovde reklamiras taj shit od igrice?btw ja nisam nov ovde samo je moj ''nick nov''!!!!!!ja sam chamio ovde pre 5godina!!!!sine ti si se igrao u pesku!!!!

Link to comment
Share on other sites

nije u mom stilu da flejmujem sa nekim klinjama retosima..ali ja nisam video veceg hejtera od tebe zerrox...sta nekog boli kita za sc2 ovo je wc3 podforum?i sta se ljutis ako ti neko pregovara za to?sta koji moj ovde reklamiras taj shit od igrice?btw ja nisam nov ovde samo je moj ''nick nov''!!!!!!ja sam chamio ovde pre 5godina!!!!sine ti si se igrao u pesku!!!!

A sta tebe konkretno boli kurac da li ja reklamiram ili ne? I koji si ti faktor da prigovaras ista na ovom forumu? jesi admin? Madfrog je bio wc3 igrac, legenda, koja sad eto igra sc2. Tebi ako ista smeta oznaci topic kao procitan i to je to. Boze koje debilizme citam, bolje da zaobidjem ovaj wc3 deo ubuduce na sta je spala ova nasa "scena"

~~

Link to comment
Share on other sites

Pillow fight

BITCH FIGHT!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fato, ti si imao mnogo više bisera ako ćemo realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...