Jump to content

SP TURNIR VRANJE! :D


Rambe

Recommended Posts

OKE DUGO NAJAVLJIVANI SP DOTA TURNIR U IGRAONICI "Peki" JE KONACNO TU! :D

TURNIR CE BITI ODRZAN U NEDELJU 25og Jula. AKO STE MISLILI DA JE OVO OBICAN TURNIR, NIJE! :D

NA OVOM TURNIRU CEMO VAS UPOZNATI SA POTPUNO NOVIM SISTEMOM.

IGRACI CE SE PRIJAVLJIVATI SAMI I EKIPE CE BITI IZVLACENE NA LICU MESTA.

SP[shuffle players] JE SISTEM SA 5 SESIRA U KOJIMA CE BITI RAZVRSTANI IGRACI PO SKILLU

I PROCENI SUDIJA I BICE IZVLACENE NA LICU MESTA TAKO DA SVAKO IMA SANSE DA OSVOJI.

5 SEIRA CE BITI RANGIRANI NA SLEDECI NACIN:

1. SESIR : najbolji

2. SESIR: malo slabiji

.

.

5. SESIR: najslabiji.

EKIPE CE SE SASTOJATI OD PO JEDNOG IGRACA IZ SVAKOG SESIRA TAKO DA CE BITI SVE EKIPE RAVNOPRAVNE.

IZVLACENJE CE BITI NA RANDOM. OVIM SISTEMOM ZELIMO DA PRIVUCEMO STO VECI BROJ IGRACA KAKO BI NAM BILO LEPSE,

ZABAVNIJE I NEIZVESNIJE. O5 PONAVLJAM NIKAD SE NE ZNA KO CE DA OSVOJI I KOJE SU MU SANSE JER TREBA UKOMBINOVATI 5 IGRACA KOJI NIKAD NISU IGRALI ZAJEDNO.

UPLATA PO IGRACU CE BITI 300din I IZVRSAVACE SE U IGRAONICI NA LICU MESTA ILI UNAPRED KOD RADNIKA. KO MOZE BILO BI POZELJNO DA UPLATI RANIJE DA BI SE ZNALO ODPRILIKE KOLIKO CE BITI IGRACA!

ANYWAY NADAM SE DA CE SE DOSTA LJUDI PRIJAVITI, DA BI NAGRADE BILE LEPSE, DRUZENJE BOLJE A I VISE DOTEEEEEEEEEE KOJU SVI MI VOLIM! :D

ZA PITANJA OBRATITE SE OVDE ILI KOD NASIH SUDIJA [MAKSA,DANY, DJELA, KRSTA, TOCE]

U COMM SLOBODNO POSTAVLJAJTE PITANJA, MI CEMO SE TRUDITI DA VAM BLAGOVREMENO ODG A BESPOTREBNI/GLUPI CEOMMENTARI CE BITI IZBRISANI RADI LEPSE PREGLEDNOSTI! :)

Link to comment
Share on other sites

a daj jel morash ti svaki put da mene spamujesh? pun mi te je kurac alo

nisam nishta komentarisao,lepo sam pitao da li znaju koliko treba od pozege do vranja i zahvalio se na odgovoru...a ovo ostalo ako sam pisao je zbog nekih ljudi koji su me zvali da dodjem,pa da se ne bi svakome pravdao,napisao sam to da svi vide...

napushite mi se kurca neigraci jedni :))

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Својој најмилијој комшиници,изгорелој у пожару,желим вечни мир уз песму "Све још мирише на њу".

TROLOLOLO

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...