Jump to content

LAN turnir 3. jul Zajecar grupe/satnice/hltv


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gresis rale mnogo...ja od kuce vise ne znam da igram,igram jednom u 2 nedelje...a online i igraone ne racunam u online...samo znam da nemam iskustvo jer se cimam.

U bre coveka, jel vidis da sam stavio ":D" znaci da se salim ludaku :) rlx samo :)

@pretore dal si preziveo turnis?:D

Link to comment
Share on other sites

A umesto koga je on upao?

Dobar tur :D , gg Urban mi pukli od 34k jachi su mnogo , arm-a mrzim :D , krivo mi je za SBC likovi su predobro igrali ali su posle grupa nesto izbedarili ja msm zbog nekih zaboda na kompovima ... Pretor je zhiv jedva sedeli smo do 8 - 9 i tako , gg ! glupapseta

perapera

Link to comment
Share on other sites

izbacio bih rezultate ali ne znam kako se shta odigralo poshto sam ja otish'o bio da qntam :) ... izbacitje pretor valjda ako se setja :) ... postavitju kasnije u toku dana ili sutra sve demoe za download :)

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

izbacio bih rezultate ali ne znam kako se shta odigralo poshto sam ja otish'o bio da qntam :) ... izbacitje pretor valjda ako se setja :) ... postavitju kasnije u toku dana ili sutra sve demoe za download :)

Obavezno za te demo-e ocu da skinem kad smo dobili sicu i jonu HAHAHAHA :D

perapera

Link to comment
Share on other sites

Obavezno za te demo-e ocu da skinem kad smo dobili sicu i jonu HAHAHAHA :D

Najveci uspeh u zivotu pizda vam materina :D, btw GG URBAN nisam ni sumnjao da ce da ih idzujete! I da... ostao sam vam kratak 400 din jer NEAM al oduzicu se kad dodjem u NISH :D!

Link to comment
Share on other sites

Finale se zavrsilo ujutru neko vreme nemam pojma ja sam jedva bio ziv pored servera ...

1/4 finala

34k vs nsb 16- 5

urban.exp vs ULTRA 16-12 gg wexy i ostali :D da smo se vise drali mozda smo mogli da stignemo na 15-15 :D

plg vs std 12-16

nbd vs sbc 14-16 valjda

1/2 finala bo3

34k vs std 2:0 (train 16-3, dd2 16-11)

urban.exp vs sbc 2:0 (train 19-15 valjda a inferno se ne secam)

finale bo3

34k vs urban.exp 1:2 (dd2 16-2, nuke 3-16, tuscan 16-8)

skoro sve je snimljeno ... mozda negde fali 5min dok su se smenjvala 2 hltv-a ...

ima nesto slika ... i par klipa ... kada mi bude bolje okacicu

hvala ljudi sto ste dosli na tur ... bice bolje sledeci put ...

ja se vracam da spavam jos.

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Finale se zavrsilo ujutru neko vreme nemam pojma ja sam jedva bio ziv pored servera ...

1/4 finala

34k vs nsb 16- 5

urban.exp vs ULTRA 16-12 gg wexy i ostali :D da smo se vise drali mozda smo mogli da stignemo na 15-15 :D

plg vs std 12-16

nbd vs sbc 14-16 valjda

1/2 finala bo3

34k vs std 2:0 (train 16-3, dd2 16-11)

urban.exp vs sbc 2:0 (train 19-15 valjda a inferno se ne secam)

finale bo3

34k vs urban.exp 1:2 (dd2 16-2, nuke 3-16, tuscan 16-8)

skoro sve je snimljeno ... mozda negde fali 5min dok su se smenjvala 2 hltv-a ...

ima nesto slika ... i par klipa ... kada mi bude bolje okacicu

hvala ljudi sto ste dosli na tur ... bice bolje sledeci put ...

ja se vracam da spavam jos.

R.I.P. MARKO :D

Link to comment
Share on other sites

on je pogin'o :D ... JEL IMA ZHITO ?!

nego ... samo da kazhem , izvinjavamo se svima zbog starih mashina shto su pucale malo , nismo se nadali tome ... ko je mog'o da zna ... a sredjivane su 2 dana pred turnir , al' jbg ... desi se :\

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

on je pogin'o :D ... JEL IMA ZHITO ?!

nego ... samo da kazhem , izvinjavamo se svima zbog starih mashina shto su pucale malo , nismo se nadali tome ... ko je mog'o da zna ... a sredjivane su 2 dana pred turnir , al' jbg ... desi se :\

krive su graficke sa pasivnim hladjenjem koje su posle 6-7h rada overile :s

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Evo i mi da se oglasimo sve pohvale organizaciji trudili su se momci svima da udovolje,svaka cast gazdi igraonice ispao je bas cool i obezbedio za drugo mesto 5 pari philips slusalica.GG svim ekipicama (SBC,plejgraund,34k...).Btw: Rezultat protiv 34k mapa de_nuke 16-7 ili 6 ne secam se tacno..Sa Nikk-om nismo stigli da uradimo nuke i da je provezbamo,u svakom slucaju 34k je odlicno pokrio mapu nista nismo mogli veliko GG arm vise srece dr put :) <3

@arma VILOM PO GRBINU klasika nasa vecita musterija :) <3 <3 <3 :D

@Pretore ma uspavao sam se prvo branili inferno 13-2 i ono pod foru aeeaeae vise da zavrsimo nmg vise ae jos jedna full full full i tako ste poceli da kidate to je bilo ludilo :) Tako da smo morali da se probudimo :))) <3 Svaka cast u svakom slucaju :)

READY STEADY POZ :D

Edited by WXY of URBANEXPERIENCE
Link to comment
Share on other sites

Evo NAPOKON sam doso kuci!!!!!! pa vi vidite kako je meni ;)))) poso sam juce u 1 a doso u 20h.... :))) NICE KAMAN!!! :))) GG!!!! JEBI BOGDANA IGRACA VELIKIH TURNIRA!!!! A Mi igramo ove "seljacke" turnire kao sto je on rekao :))) ali zamisli kad smo te mi drali sa VILAMA :)))))) ti si SENO BOY ONDA :** <3 :))) Mislim da je bilo vs 34k nuke 16-7, a vs SBC inf 16-6 ili 7 :) ODOH DA UMREM :) ali kad nisam MREO do sada onda necu ni sada :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam juche uveche svratio do igraone , ali nisam video nikakvu podlogu osim onih zelenih obichnih :S ... aj' pitatju posle kad odem tamo pa javljam

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

wexy , ma tebe probudilo ono dranje verovatno dok ste igrali sa PLG :D ... znam da mene jeste :D ... ja zaspao za serverom :D

Da pustili smo malo vaspa da se odigra koju rundu vise,i posle budjenje :)

Edited by WXY of URBANEXPERIENCE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...