Jump to content

LAN turnir 3. jul Zajecar grupe/satnice/hltv


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

URBAN i 34k su u pub-u , trebali bi da se vrate uskoro. trenutno igraju SBC vs CTK , chim zavrshe , objavitju ko s kim igra dalje :)

Edited by madred

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

Sramota, idzuo nije dosao zato sto se playmore najavio.

Koji kompleksi, neverovatno.

SAMO PRO

Jel si ti stvarno toliko glup pa si poverovao nekome u tu pricu ili si je sam izmislio? Nismo dosli iz bezbroj nekih drugih razloga. Izvinili smo se organizaciji i ostavili pare. Uostalom ne vidim sta ti imas s tim...

Link to comment
Share on other sites

Kako napreduje to ?

I da vas pitam nesto , ovaj mach sto je igrao NBD sta je to bilo ? Posto ne vidim da su ovi superiordogs sa njima u grupi ;)

A posto IDZUO i PM nisu dosli , kako stvari stoje sta ste uradili sa tim grupama i ostalo ?

Link to comment
Share on other sites

zavrshene grupe

sad se igra 34k - nsb 1\4

nameshtaju se upravo

a nbd je dobio zamix 16-8

Kako napreduje to ?

I da vas pitam nesto , ovaj mach sto je igrao NBD sta je to bilo ? Posto ne vidim da su ovi superiordogs sa njima u grupi ;)

A posto IDZUO i PM nisu dosli , kako stvari stoje sta ste uradili sa tim grupama i ostalo ?

btw, zamix je dao slot stdu je nisu mogli da igraju

pa su odigrali samo jednu mapu da se vidi ko je 1. u grupi

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

lazu i dakee i srle

ja se plasim plejmora, zato nismo dosli.

SAMO ONLINE ~ HVALA!

Istina, mixy se uplasio al smo vec bili nasli petog, medjutim ipak nismo mogli da dodjemo. Izvinjavamo se SBC Sid-u i nadam se da ce smoci snage da nam oprosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...