Jump to content

LAN turnir 3. jul Zajecar grupe/satnice/hltv


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw , upravo stigla ekipa iz shapca i CTK iz sokobanje :)

gf vs zamix i zamix vs shift odigrano , update sam rezultate malopre josh :) ... gf vs shift upravo pochinje :) ... zagrevaju se :)

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

poshto je gf vs shift pocheo , a URBAN treba da odigra sa svima iz grupe , da 10 kompova i 1 server ne bi sedeli prazni , odigratje se sada SBC vs BB :) ... znachi , pochinjemo i sa GRUPOM D .

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

Sramota, idzuo nije dosao zato sto se playmore najavio.

Koji kompleksi, neverovatno.

SAMO PRO

malo vise kakis

suvisne komentare ostavi za sebe... ,a pare smo uplatili tako da nemoj da se brines ako osvojis tur da ce ti biti manja nagrada!! poz

Edited by dakee
Link to comment
Share on other sites

Ovako ja da se javim povodom situacije koja je nastala , posle saznanja da ekipa PlayMore (mix) nije dosla na turnir. Izvinjavam se u ime ekipe PlayMore organizatorima i ekipama. Pre svega ja i ne treba da vam pisem ovo nego par ljudi iz moje ekipe koji su iskljucivo krivi za ovo , posto oni se ocigledno nisu izjasnili izjasnicu se ja , jer ne zelim da me prozivaju zbog nekog nebitnog turnira. Pomenuti Mix se vec bio okupio u 3D-u sa svom opremom , dok ja jedini nisam bio tamo jer bi me pokupili usput. Ja sam cekao poziv kada da izadjem , ali sam dobio poruku da ne idemo na turnir. Zvao sam odma i receno mi je da Gogi ne moze da ide na turnir zato sto ima turnir u Doti sutra u Nisu valjda. Zasto to nije spomenuo ranije ne znam , to morate njega da pitate. I tako je sve otkazano , zasto vam nije javljeno ranije ne znam to morate da pitate nekog drugog. Pozdrav i jos jednom se izvinjavam u ime ekipe PlayMore oko svega ovoga. Uzivajte !

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...