Jump to content

RAF Srbija


Breeee

Recommended Posts

Odakle mogu ja da znam,da treba jos nekome,nema tu nikakva kompleksija,samo zamijenis drzavu na accountu,a ako hoces jos detaljnije ( sto sam ja licno radio ) promijenis i adresu na neku u ... npr Londonu,ja sam ovako to radio,prvo googlovao za postanski broj,i onda za neku random ulicu u Londonu,i samo dopises broj neki... Posle toga samo RAF requestujes,i to je manje vise to :)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to radio, imao sam druga iz gilde koji zivi u Manchesteru, izdiktirao mi je i broj telefona i sve, naravno izmislio, ali je moglo nekako da se pozveze. I na kraju mi nije radilo. Izbacilvalo je neki error. Mozda je to samo bilo privremeno. Jel imas ti iskustva sa RAF-om? Tj, ako si vec menjao podatke i sve, jel ti radilo?

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam menjao podatke na svom accu,i jeste,radilo mi je... A 2 put sam za pare radio ono,neko napravi skroz novi account na UK adresu,i ti se lvl sa njim do 60.. neverovatno kako neki majmuni placaju za to... oce rocket i instant 60..pff svasta... :D Ali probaj,blizz je pun tih errora,na trenutke,tako se i meni desavalo pri name changu i sl... ono kao nece,pa sutra oce ;)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...