Jump to content

Otvaranje Prvog Balkanskog CSS Takmicenja - FragPlace.rs


Recommended Posts

www.FragPlace.rs

Otvaranje Prvog Balkanskog CSS Takmicenja - FragPlace.rs!

Pocinje nova era u online CSS takmicenju na prostorima Balkana!

U nadi da cemo napraviti odlicnu CSS atmosferu za timove sa naseg govornog podrucja resili smo da otvorimo prvi i jedinstveni portal FragPlace za takmicenja.

Na njemu cete naci:

1. Ladder koji je uvek otvoren i na kome svi timovi mogu igrati jedni protiv drugih.

2. Stalne turnire i kupove koji ce nuditi veoma veliki broj nagrada.

3. Ligu koja ce okupiti sve prvoklasne timove kao i pocetnike u trci za veoma vrednim nagradama.

Svi timovi su dobrodosli da se prijave i da nam se pridruze u druzenju.

Startovanje lige ce biti veoma uskoro i svi zainteresovani ce biti obavesteni.

Trenutno su otvorene projave za FP CUP #01 kao i Ladder 5v5 za koji se mozete odmah prijaviti, zato ne cekajte dugo, zauzmite svoje mesto i povecajte sansu da osvojite veoma vredne nagrade.

cl_gameface=on,

Cekamo vas.

Link to comment
Share on other sites

Nauci da pises prvo, drugo ne vidim cemu takva zavidnost i stav? Jer niko nije uspeo da uradi ovako nesto za CS scenu? Zasto mislis da bash ja necu napraviti ovo i za CS?

Kada vidim kakve male osobe pisu kojekakve glupe stvari, onda mi odmah bude jasno zasto je najpopularnija emisija Farma i sl.

Inace blago tebi kada se smatras toliko vaznom osobom da pises u ime cele srpske scene, ali na tvoju zalost ima veoma veliki broj igraca CS-a koji zele suprotno, kao i sto zele da ovako nesto napravim i za CS.

BTW adminima KlanRur-a porucujem ako su zainteresovani da mozda sudeluju u ovakvom projektu za CS mogu da me kontaktiraju.

Brzu i bolnu propast i vama i sorsu zheli cela cs scena Srbije u pesmu "Zana - Brzu i bolnu propast i vama i sorsu!"

Edited by serpent
Link to comment
Share on other sites

Successful troll ...

Iskreno, nije me briga ni za sors ni za tvoj leder.

Svi smo videli ovde milion pokusaja kojekakvih ledera, kupova i liga. I znas koliko je toga uspelo ?

Uspele su 3 lige i nista drugo. 2 kgb i 1 exdg liga (na kojima je doslo do haosa sa nagradama). A svi smo ih vidjali mali milion.

Sors je djubre i to ce i da ostane. Razmisli zasto NIKADA nije zaziveo kod nas ?

Zasto svi veci turniri na kojima se igra sors PROPADNU ?

Izvini veliki mazhe sorsa i svih kanter Bogova. Mali covek ovde. Pocuj moje nebitne reci.

Link to comment
Share on other sites

Prihvatam tvoje izvinjenje :)

Nego mi nije jasno kad te sve to ne zanima i kada mrzis CSS zasto si se uhvatio tastature.

Sto se liga i turnira tice (bilo oni CS ili CSS), kada budes organizovao nesto vise od pijanke pod tresnjom onda mi se javi.

Zbog stava kao sto ti imas, nista ni nemoze da zazivi, ovakve stvari su namenjene svi igracima kojima je dosadilo da igraju po public serverima i koji zele da imaju ligu na svom maternjem jeziku.

Ni sam nisam siguran zbog cega imas zelju da bilo ciji trud tako omalovazavas, ali ono sto razumem je da nekoga ko ima 19 godina svakako ne treba uzimati za ozbiljno (u nekim zemljama cak nije dozvoljeno ni da piju alkohol).

Stvarno nemam nista protiv tebe, ali ako nemas nista pametno da izjavis bolje nemoj ni da zauzimas mesta u SQL bazi svojim frustracijama.

Successful troll ...

Iskreno, nije me briga ni za sors ni za tvoj leder.

Svi smo videli ovde milion pokusaja kojekakvih ledera, kupova i liga. I znas koliko je toga uspelo ?

Uspele su 3 lige i nista drugo. 2 kgb i 1 exdg liga (na kojima je doslo do haosa sa nagradama). A svi smo ih vidjali mali milion.

Sors je djubre i to ce i da ostane. Razmisli zasto NIKADA nije zaziveo kod nas ?

Zasto svi veci turniri na kojima se igra sors PROPADNU ?

Izvini veliki mazhe sorsa i svih kanter Bogova. Mali covek ovde. Pocuj moje nebitne reci.

Link to comment
Share on other sites

Prihvatam tvoje izvinjenje :)

Sto se liga i turnira tice (bilo oni CS ili CSS), kada budes organizovao nesto vise od pijanke pod tresnjom onda mi se javi.

Haha, za razliku od tebe prota organizuje lan turnire, poslednji njegov turnir "Matrix volume 2" u Novom Sadu je sasvim fino prosao ;)

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, LAN turnir ...

Sto se typo-a tice, desi se i najboljima :)

Nego da se ne prepucavamo vise. Nisam ja dosao ovamo da se vama dokazujem niti ubedjujem, ovaj forum su preporucili ljudi sa drugih foruma u kontektsu da je ovde dobra ekipa i da ce mozda nekoga interesovati cela prica kao i mogucnost ovakvog desavanja i za CS. Na zalost, ocigledno su, kao i ja, pogresili.

Vec se za 5 dana prijavilo 16 timova iz nase zemlje kao i iz okolnih zemalja (ne znam za CS, ali za CSS scenu ovo prica samo po sebi - na ESL se prijavilo isto toliko...) sto je meni sasvim ok, pa svoj trud i sve ostalo ulozeno racunam kao prihvatljivo.

Zelim vam sve najbolje.

P.S. Drago mi je da vidim da su se neki clanovi ovog foruma registrovali ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma samo ti cepaj sa organizovanjem CSS takmicenja, ko je zainteresovan igrace, koga to ne zanima nece igrati. Ok je to sto su ti preporucili ovaj forum i mislim da je i ovoj temi mesto ovde, problem je samo sto su moderatori dozvolili da se "nakote" mnogi koji bi samo da traze neke mane i da hejtuju iz proste dosade u zivotu.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

css se kod nas ne igra iz prostog razloga,sto nemamo masine ni za cs1.6,svuda problemi sa fps-om..sta bi onda bilo sa source-om,koji UBIJA mashinu? :) ...na svakom lan tunriru bi se igrao mech sa max 30 fps-a :))) ja gotivim dojaja source,i voleo bih da to zazivi kod nas :) ali jbg :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno kako to "nemamo mašine za cs 1.6" kada se on igra od 2000 i koje već godine, tipa 03 ili 04, a da ne pričamo da je u suštini isti engine od 1.0 a to je neka već 2001. ili kako, nije ni važno. Tad je pojam kompa bio Cel 400 overclockovan na 600Mhz, Riva TNT i 512MB RAM. Šta je to što sad ne valja kod računara pa kanter ne radi kako treba?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto ljudi imaju problema sa CS 1.6 i FPS-om, za njega je dovoljna i 9600 (stara) da imas preko 100fps-a, a sto se CSS-a tice, ati3850 takodje daje veliki broj fps-a (a ona moze da se nadje za manje od 50 eur).

Mozda ja na to gledam drugacije jer pokusavam da pratim tehnologiju i radim pa mogu sebi da priustim, ali ne vidim da je PC problem za bilo koju od navedenih igara.

pitaj valve zasto je sve zahtevnije i zahtevnije :D iako se nista kao ne menja :)

Link to comment
Share on other sites

CS 1.6 se nedeljno ako ne i cesce updateuje i sve vise zahteva :)

Sta zahteva? Isti taj cs se igrao i pre na dosta slabijim masinama, ako uzmemo u obzir da Vasa oprema danas iznosi 200+ eura, a da je to pritom samo periferija, ne vidim razlog zasto ne bi odvojili ISTU sumu (pa mozda cak i manju) za kupovinu hardware-a? Cinjenicno je stanje da mi trolujemo sami sebe, tj. da kad god neko nesto pokusa da ucini za ovu zemlju javi se 490328432 njih koji ce to skrnaviti sve dok im pokusaj zaista i ne uspe :).

Kada bi doslo neko dete sa novom idejom za ligu, ili pak lan tour, naslo bi se uzasno mnogo kvotova, postova sa omalovazavanjem, a svi smo mi bili deca, neki su jos i ostali...

Pustite coveka da radi sta mu prija i da se trudi za nasu scenu, bilo da je ona CS ili CSS ili WC3... Mi imamo problem sto igramo 1 jedinu igru i SAMO u njoj smo "dobri", te nas se ne ticu druge igre...

Gl majstore sa orgom tog, ak' treba neki help mosh' se javit ;)

Edited by Vlajke

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...