Jump to content

42


Corey

Recommended Posts

rofl, šta sam vam rekao u vezi ovakvih vesti kojih će biti sve više i više ?

Nemojte da ste naivni.

prosvetli nas svetlonošo naš :D

al ozbiljno, daj neke linkove, baš me zanima.(mislim da je i G tražio od TEBE link, al dule naravno zbog rakije nije skontao, nećemo mu zameriti)

edit: OMG GOOGLE ČITA TOPIC!!

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

brate dule, kontam ja šta TI hoćeš da kažeš, mene zanima korijeva teorija (zavere) :)

Jer očekujem odgovor u fazonu "ovo je samo najava, polako će da nam doturaju informacije na kašičicu, počinju da se slažu kockice do konačne istine, x-files nije samo serija več istina!!1 " :))))

Link to comment
Share on other sites

Globalna rešenja zahtevaju globalne probleme. Napraviš problem, narod u očaju nesvesno prihvata rešenje od ljudi koji su ga prouzrokovali. Ne radi se to zbog novca, već kontrole. Papir im ne znači ništa.

Izglasaj novi zakon putem koga se privatnost građana uskraćuje, niko se ne pobuni. Onda stežeš omču još jače, dokle god možeš, tj. sve dok narod ćuti i trpi. Postoje oni koji će braniti ceo taj sistem, ali samo zato što ne znaju pravu nameru pokretača. Većina je takva, i zato se sada samo fino doteruje putem tehnologije koja omogućava to mnogo brže nego ranije.

Kakav globalni problem se mora iscenirati, da celo čovečanstvo vapi za rešenjem, gde rasne, nacionalne, verske granice nestaju ? Nešto nezamislivo za današnje vreme naravno, ipak se mora šokirati narod. Kako stvari ne bi izmakle kontroli, ljudi se moraju dobro pripremiti za buduće događaje. Da im se mišljenje usmerava kao istoj ideji, ukalupljenom razmišljanju, da već podsvesno imaju spreman odgovor i reakciju za stvari sa kojima se nikada nisu susretali.

Scenario za igru je Jovanovo Otkrovenje, gde će gomile i gomile vernika obmanuti događajima iz istog što će oni prihvatiti kao Božiju volju i stvari koje su morale da se dese. Dakle, voljno će prihvatiti neke buduće događaje očekujući svetlost na kraju tunela, jer tako piše u Otkrovenju. 

Mašinerija je odavno pokrenuta, uveliko nas spremaju najviše putem tehnologije. Filmovi i serije su na samom vrhuncu toga, zvanične nauke koje će imati "nova oktrića" izneta u javnost kada to bude najoptimalnije. Ovo je ujedno i odgovor na Duletuvu zbunjenost zašto baš sada kada su mogli to mnogo ranije da objave. Skretanje pažnje na kosmos, oblasti o kojoj je dopušteno da se vrlo malo zna što daje savršeno tlo za velike prevare. Pa šta onda mislite, kakve su sve globalne pretnje moguće ? Ne moraju da imaju dodir sa realnošću, tj. onim što sada pojmimo za realnost.

Takođe je bitno da razumemo, sve je to samo plan, a plan se ne mora ostvariti. Kako stvari stoje, lepo im ide.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Corey bi bio odličan političar, priča pola sata a na kraju ne kaže ništa :)

Sad bez zajebancije, ono jebote, reci mi šta je taj THE PLAN? Ko stoji iza njega i šta im je cilj? Ozbiljno pitam, bez ikakve namere da te podjebavam, ono, glup sam brate, otvori mi oči... jel NWO, one world one goverment i te priče?

Kažeš spremaju nas? ZA ŠTA? za dolazak vanzemaljaca ili za fejk dolazak vanzemaljaca? :) Daj neke linkove pls.

Link to comment
Share on other sites

pa meni recimo nije problem da graspujem njegove postove ovakve kakvi su, stavise, mislim da je potpuno u pravu sve dok ne odluta previse u konkretizaciju (zato sto za konkretizaciju nema dovoljno argumenata). ali sve ovo sto on prica su najstandardniji moguci socio-psiholoski mehanizmi koji toliko vriste da je dovoljno procitati 'sociologiju for dummies' pa da se cudis koliko smelosti ti the plan likovi imaju. zapravo, korijev potpis je skroz u tom fazonu.

vec sam jednom negde rekao da je moderno poklapati 'teorije zavere' 'zdravim razumom' pri cemu je bilo kakav oblik percepcije automatski klasifikovan kao teorija zavere. evo onda jos jedne: zasto je taj trend takav? jel to spontano? jeste kurac...naravno, far fetchovana naglabanja su druga stvar tipa gusteroliki madrfakeri pod zemljom koji grade piramide i tome slicno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali sve ovo sto on prica su najstandardniji moguci socio-psiholoski mehanizmi koji toliko vriste da je dovoljno procitati 'sociologiju for dummies' pa da se cudis koliko smelosti ti the plan likovi imaju. zapravo, korijev potpis je skroz u tom fazonu.

pa baš u ovome i jeste problem, mislim mogu i ja sad bez problema da napišem post sličan njegovom, iako je on sigurno mnogo upućeniji u celu priču... i? ja, ponavljam, zaista želim da čujem bar deo "konkretizacije", ali mi nije cilj da to iskoristim da bih mu rekao "olol koji si tard", naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

citam ovog coreya vec duze vreme i ako je tacno ono sto pise on onda smo u velikom kurcu. licno se ne slazem sa nekim njegovim recima tipa: "Scenario za igru je Jovanovo Otkrovenje, gde će gomile i gomile vernika obmanuti događajima iz istog što će oni prihvatiti kao Božiju volju i stvari koje su morale da se dese. Dakle, voljno će prihvatiti neke buduće događaje očekujući svetlost na kraju tunela, jer tako piše u Otkrovenju ", posto naravno verujem u boga. verujem u bozije promisli i kontam da ono sto je napisano u otkrovenju neizbezno.

@tema: moz bit a i ne mora

Link to comment
Share on other sites

Nismo u velikom kurcu, barem ne svi. Čitanje, spoznaja duhovnih istina sa čijom primenom u život sazrevamo kroz individualna iskustva će omogućiti da na sve to gledamo kao predstavu, što i jeste. Božija promisao je ono što mi kao njegov izraz na ovoj planeti, kroz iluziju života i odvojenosti od njega manifestujemo na globalnom planu. To smo mi. Možda linearno vreme ne postoji, već samo um koji nas je zarobio u njemu, ali slobodna volja sigurno da. Dođe ti da se zapitaš šta je zapravo ta Božija promisao koju hrišćani toliko spominju. Vidiš kako su te lagano uhvatili u svoju mrežu neizbežne budućnosti verovatno zbog straha Božije pravde ili je mnogo lakše ostati na čvrstom tlu svojih verovanja koja si do sada lepo oblikovao.

Ne postoji sigurna budućnost, samo moguća.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji sigurna budućnost

ako posmatras svet i mozak kao organ koji radi po jasnom algoritmu, onda postoji samo jedna putanja, kao sto kompjuterski program predstavlja sihronizovani skup algoritama, koji po pokretanju ima jasno definisan pravac kretanja :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...