Jump to content

LAN turnir steam 3. jul Zajecar


Pretor

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iz grupe A i B prolaze po 2 ekipe dok iz grupe C od 5 prolaze 4 ekipe. U grupi C su svi oni koji kasne medju kojima su 3 nosioca. Zbog toga prolaze 4 ekipe iz grupe C i taman se igra 1/4 finala klasicno...

Zar nije logicnije i u neku ruku korektnije prema drugim ekipama (A i B grupe), ako iz grupe C prolaze 3,A 2,B 2, i osma ekipa koja prolazi da bude trece plasirani iz grupa A/B tj ona ekipa koja je bolja od te dve, jer msm kranje je glupo da iz grupe C prodje cetvrto plasirana ekipa koja ima 1 pobedu i 3 izgubljene ili nesto tome slicno. =]

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

HLTV tje biti najverovatnije u irish pub-u u blizini igraonice, prenos preko video bima :) ...sutra ujutru rano idemo to da postavimo, ako ne bude nekih problema ( a ne bi trebalo ) , bitje super :) ...

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

e pa videtjemo kako stoje stvari , mada mislim da tje biti 1 samo poshto tje itji preko video bima :\ ... i da ti odgovorim na pitanje, bitje hltv-a :D !

edit : ako ima zainteresovanih koji bi da gledaju preko neta , recite pa tju ostavljati ovde IP za hltv za sve mecheve koji se igraju

Edited by madred

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...