Jump to content

Upozorenje za HACK Steam


Recommended Posts

Ljudi neki lik potpisao se kao KGB.Iggy , i zapocinje konverzaciju sa vama kao dobili smo neki valve pack od 25 igara bla bla , kao ti ces dobiti taj pack sve sto treba da uradis je da posaljes na email steam.de@hotmail.com svoj username i password kako bi videli dal je hakovan ili je stvarno tvoj steam. Nisam siguran da li je hack u pitanju al siguran sam nekih 90% , mislim tako dobra i jaka firma steam da koristi hotmail.com domen ... idiotluk. Tako da pazite se i sta da vam kazem da vam ponude milion eura ne saljite svoj username i pw :D.

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Koliki fucktard posle tolikih godina treba da budesh da bi nekome dao pw? Josh ti uvek tamo pishe da ne dajesh pw nikome...ali ne... ima onih koji ce dobiti 2miliona evra ako daju nekome...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam zbog ljudi kao sto je nEGRoprOo

hahahahaha ovo nesto na negrov racun [roflmao]

inace pricao sam sa likom necu kopirati tekst jer me je zamolio a i ja sam mu obecao, tvrdio mi je da to nije on nego neki sa imenom kgb-hosting.com i IGGI.KGB dok mu nisam rekao da postoje alijasi :D

Link to comment
Share on other sites

i mene je lik smarao , reko je da se njemu to isplati jer dobija pare za to sto radi zato sto su najbolji hosting na balkanu , pitao me je da dam sve te informacije zajedno sa pw-om i tada sam svatio da je neki debil , i rekao je da taj paket kosta 75$ a ja sam kreten sto necu da ga uzmem beslpatno ... :D ja nisam smeo da rizikujem i ovako i onako mi se jebe za taj paket od "25 igrica" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...