Jump to content

WTS Acc


pivalica

Recommended Posts

1- Human Rogue 80

Ima manje vishe gear i za muti i za combat za pve, nemam addon, ali je oko 6.2GS trenutno u combat gearu

Pvp gear je solidan, moze da se lepo igra arena, dodushe ja nisam imao previshe zivaca i vremena za to... uglavnom samo world pvp i bg sam igrao, malo arene... (mozda oko 1000 mecheva sveukupno).

Dosta titula (kingslayer i za 10 i za 25m), 67 mounta (310% ud10 proto, i fale josh 2 achi za icc10 wyrma, i to ce verovatno biti uskoro), zg raptor, 7595 achi poena, JC/Eng max proffesije, itd...

Ima dosta arena poena, honora, ne preterano mnogo emblema, uglavnom potroshene na altove... icc10hm 11/12, icc25hm 8/12 (za sada)

2- Human Warlock 80

Osrednji gear, sheta od 232 do 264, oko 5.1-5.2 GS, nishta spec, ali dovoljan da se puguje icc10, pa chak i icc25...

Ima i neshto pvp geara... Od profesija samo mining max

3- Human Mage 80

Ok pve gear, isto oko 5.3-5.4 GS, pvp gear, set ide od furious delova, do wrathfull delova, relent/wrath offsetovi, ~ 1k resi, enchanting/tailoring max

4- Human DK 80

malo tanking geara, malo dps geara (tanking bolji), dovoljan da se farumuju HCs, za embleme za gemove itd... Herbalism/Inscription max

5- Human Priest 80

skoro dingovan, ima par crafted epica, nishta spec, mozda ga malo dogearujem uskoro... nema profesije

Ima josh par lowlvl altova, dosta heilroom itema, itd...

Svi chars imaju epic mount skill, dual spec.

Uz char ide sve, sq/sa, mail (koji ce biti promenjen), i ime rogua ce biti promenjeno o mom troshku, ide autentificator (trenutno aktivan) i josh jedan rezervni, pregled i transakcija kompletna moze da se odradi u nekoj igraonici u BGu, dajem i kopiju LK ako treba.

Prvi sam i jedini vlasnik acc-a, nikada shared, nikada hackovan/banovan, solidnu reputaicju na serveru ima, itd...

Svi char su na EU-Executus serveru, ally side :)

Vecina charaktera ce dobiti i neku upgrade uskoro, cheka se raid day :)

Vishe informacija (SS, eventualno armory link) dajem preko PMa ozbiljnijim ljudima koji su zainteresovani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...