Jump to content

Shogun 2 Total War


leisure

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Pojavio se kineski crack koji radi sa clonedvd verzijom. Tezak je 224 mb.

Upravo sam startovao igru i pokrenuo kampanju, tako da je provereno. [:D]

Cracker je ali213.

Edit:

Ipak je bolje sačekati neki normalan crack. Mnogi kažu da imaju problema sa kineskim posle par poteza u igri (korupcija pozicija, pojavljivanje prozora koji kaže da nije originalna verzija igre i sl.).

Edited by Bekaja
Link to comment
Share on other sites

ajde sad da objasnite nama ubogomozdanima kako se ovo instalira i krekuje:)

nije valjda da moram da imam steam? posto instalacija zahteva steam instalaciju, ja kao instaliram, al onda moram da se logujem, jebes ti to...a nema fajla za direktnu instalaciju igre...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

SHOGUNO TOTAL WARU, probao sad demo, 5GB sa Steama, u kratkim crtama:

* prvi utisak je da mi je grafika nesto cudna, na high su senke bile totalno istripovane, mozda drajvere treba da metnem nove

* fak jea, ima onaj stari feeling igra, joj ima animacija za agente, kako to volim

* lepo su uradili enciklopediju, skoro sam vise vremena citao istu nego igrao

* jedinice sad imaju pojedinu abilitije na cooldown, npr strelci sa vremena na vreme mogu da opale fire arrows - zvuci strasno ali nije, nisu napravili WAR3 od igre. Npr. general ima inspire, rally (kao i ranije), i jos neka dva skila koja nisam isprobao

No-dachi swordsmani imaju jebeni BANZAI =))), kapiram neki pojacani charge

* nema proseravanja kao kensai ranije, ali ima hero units, umesto 120 bowmana, 20 elite nekih, valjda trse dobro

* zauzimanje gradova je mnogo lepse sada, imate vise opcija, uglavnom se svodi na makljanje na choke-pointima, nema rusenja zidova kao u RTW ili MTW, developeri kazu da je u to vreme bila fora da se nadju ispred zamka i lepo pokrljaju, pa ko pobedi

* i najvaznije, AI me je prijatno iznenadio!! Uhvatio me je par puta with mah pants down, tipa saljem neke jedinice na jedan kraj mape a on pizda dodje konjicom da mi prca archere tamo gde ne gledam. =) Treba jos videti, ali posto je svaki TW bolovao od AI-a, uglavnom to sto je bio previse pasivan, ovaj prvi utisak je izuzetno dobar.

Nema naval battles u demou, nadam se da ih nisu usrali.

Sve u svemu, svidza mi se za sad, joj sto nisam ponovo u srednjoj da zabodem nedelju dana, sa sve istampanom mapom na kojoj smisljam poteze. Kampanja naravno long i very hard/very hard. =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

ajde sad da objasnite nama ubogomozdanima kako se ovo instalira i krekuje:)

nije valjda da moram da imam steam? posto instalacija zahteva steam instalaciju, ja kao instaliram, al onda moram da se logujem, jebes ti to...a nema fajla za direktnu instalaciju igre...

:(((

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo koji TW se ne isplati igrati prva tri meseca po izlasku igre, jednostavno su toliko puni bagova da te muka uhvati. Posle izbace patch ili dva pa je igrivo. Valjda se ljudi secaju megafaila da ti kampanja u vanila MTW2 zakuca kad se pojavi Timurid fakcija, a to je posle otprilike 100 odigranih turnova... I nije postojao fix za to, sjebe ti save, i morao si ispocetka da igras sa novim patchem [:(!]

Nego moze li neko ko je zaludjen za istoriju Japana da nam pribliznije predstavi one silne klanove? (dule_smor koliko sam primerio) =)

Meni su poznati Takeda(po konjici) i Tokugava, svi ostali su mi potpuno nepoznati, dajte neke kul lozacke price. Tipa ko je prvi prihvatio hriscanstvo, ko je kome poslao ninju na gajbu, koje istorijski postao shogun (Tokugava?) itd. =)))

Evo liste klanova:

http://www.twcenter.net/wiki/Category:Shogun_2_Clans

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Nego moze li neko ko je zaludjen za istoriju Japana da nam pribliznije predstavi one silne klanove? (dule_smor koliko sam primerio) =)

hmm ne :p citaj sam na netu [:D]

Mada mozda ti se kali javi posto je sakat i nema pametnija posla !

Bacio sam samo pogled na klanove,ali Oda najverovatnije za prvi put,vidim Nobuhide je glavni...ceka se mali Nobunaga.

edit:Pregledao sam bonuse klanova,ima dobrih stvari.Samo se nadam da se igra nece svoditi na kontrolu 30 assassina ko u nekom od TW(ne mogu da se setim kojem)jer si u suprotnom ugasio.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

duluo ne cite prethodne postove :(

wat wat wat

nigde niko ne kaze kako zaobici steam i da li treba da se zaobilazi. sve sto znam je da imam kineski crack od tog i tog lika i clonedvd koji sam skinuo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hmm ne :p citaj sam na netu [:D]

Mada mozda ti se kali javi posto je sakat i nema pametnija posla !

Čak ni ja nisam toliko zaludan :P

Ali reći ću par reči o Uesugi klanu, koji su mi bili favoriti u Shogunu, uprkos bullshit bonusu za strelce. Ovaj klan je izrodio Uesugi Kenšina, jednog od najistaknutijih vođa Sengoku perioda. Popularno nazvan Zmajem Ečiga, on je bio častan vođa, kao i krajnje sposoban administrator i vojskovođa. Najveći rival mu je bio Takeda Šingen (znan kao Tigar Kaija), što je zanimljivo kad se ima u vidu da su u kineskoj mitologiji tigar i zmaj zakleti neprijatelji (pretpostavlja se da ovo nije slučajnost jer su obojica bili budisti).

Kenšin je bio poslednji damiyo koji stajao između Ode Nobunage i titule šoguna. Iako je potukao Odinu armiju kod Tedorigave, nije uspeo da iskoristi pobedu jer je ubrzo posle bitke umro. Građanski rat koji je usledio između njegova dva usvojena sina je omogućio Odi da ušeta u njihovu zemlju i slomi poslednjeg protivnika.

kenshin01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sa kineskim crackom rade tutorijali, istorijske i custom borbe. Kampanja svima obavezno puca posle par poteza tako da je ne vredi ni počinjati.

Kažu ljudi da postoji sledeći workaround:

Before Saving, MOVE ALL ur units on the Map. Then press Save -> Voila. Save-Data isn't corrupted anymore

Ovo nisam isprobao, niti ću. Čekam dobar crack.

Link to comment
Share on other sites

Kratko iz jednog review-a:

At the beginning of a multiplayer battle you will purchase your army with a limited amount of funds. The balance of the army you buy and how it matches up with the other players army is completely random. There is no way to know what troops the other player buys before the game starts. Victory is sometimes determined from that randomness. Example: You spend extra money on cavalry and he spends a extra money on spear men. He has a significant advantage for absolutely NO reason. Except hes probably a better roulette player than you are.

wtf ? Igra je uvek bila ovakva u multi koliko se ja secam,pritom i ovaj deo spear vs cava...nek mi neko objasni na sta se on zali ?

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

wat wat wat

nigde niko ne kaze kako zaobici steam i da li treba da se zaobilazi. sve sto znam je da imam kineski crack od tog i tog lika i clonedvd koji sam skinuo.

post iznad tvog je covek rekao da ne valja kineski crack i da se ceka proper ;)

ne brini i dalje si car :]

edit

Katsu

zali se sto nema mogucnost grindovanja i lvlovanja preko noci i sto nece moci da svojim super-klik-mocima da pownuje nublare koji ce da dropuju na pola partije i njegov epenis nece rasti zeljenom brzinom :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pojavio se kineski v2 crack. Igrao sam po malo u par navrata i nisam imao problema sa pozicijama. Onaj prvi crack bi mi već odavno korumpirao pozicije.

Igraću jos malo večeras pa ću da javim kako mi radi.

Edit:

Izgleda da radi. Ja sam igrao par sati i nisam imao nikakvih problema. Niko se još nije žalio na ovaj crack, svima za sada radi a neki su prošli 100 poteza bez problema.

Za v2 crack treba i prvi crack.

Meni je ovo najbolji total war do sada. Najviše mi se sviđa AI u kampanji koji je, prvi put do sada, izazovan čak i na normal težini.

Edited by Bekaja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...