Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugari izvinjavam se sto nisam ranije postovao update sa tura, sacekao sam da se sve zavrsi pa onda da postujem. hvala svim ucesnicima, svi ste bili super, za sledeci tur sto se nadam da ce biti vec ovog leta, imate moju rec da ce biti jos bolja organizacija, i naravno vise ekipa. Samo sto cemo morati da stavimo rok za uplatu, da se ne bi desavale stvari kao za ovaj tur. Samim tim ce se znati tacan broj ekipa koje ucestvuju, grupe, parovi, vreme odigravanja meceva, i onaj sistem nakon grupa koji je danas pravio zbrku svima, a moram priznati i meni :)) Sve u svemu hvala svima jos jednom, drago mi je sto ste ispostovali, i bicete pozvani i sledeci put kada budemo organizovali turnir u doti. izvolite link naseg sajta, tu se mozete informisati i ubuduce za sve dogadjaje, turnire itd, a i saznati ko je osvojio ovaj tur :))) pozzzzzz

http://forum.gfgaming.net/viewtopic.php?f=13&t=42&p=622#p622

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

samo da kazem da je taj sistem doveo do tolikih zabuna da sam doziveo crash :)

danas smo na brzinu posli, tako da nisam imao vreme da se izvinim svim koje sam nehotice uvredio, nadam se da prihvatate :)

naravno ovo ne vazi za Tomu AKA najveci SELJAK srbije, sem Viktora! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...