Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

1.25cm. najavio ucesce

2.hq najavio ucesce

3.pls crna gora najavili ucesce - miLerda, Nantecut, Boya, Stefany, PsySide

4.dede najavili ucesce

5.Kunkka Warriors najavili ucesce

6.GPTSM najavili ucesce

7.TiB najavili ucesce

8.Lw najavili ucesce

9.rambeee najavili ucesce

10.Dota Junkies - Nishnajavili ucesce

11.10triball - verovatno

12.dust - krusevac - mozdaserbs - mozda

13serbs - mozda

pise na forumu igraonice :)

Cuo sam da su ovi serbs mega retardi,ko igra za njih??

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.25cm. najavio ucesce

2.hq najavio ucesce

3.pls crna gora najavili ucesce - miLerda, Nantecut, Boya, Stefany, PsySide

4.dede najavili ucesce

5.Kunkka Warriors najavili ucesce

6.GPTSM najavili ucesce

7.TiB najavili ucesce

8.Lw najavili ucesce

9.rambeee najavili ucesce

10.Dota Junkies - Nish najavili ucesce

11.Dust Krusevac najavili ucesce

12.Click Paracin najavili ucesce

13.e2r kazu da imaju u planu...

14.Serbs mozda

15.

16.

Da azuriramo...

Sto se tice one kanter "price",to sto sam rekao da se desilo je gola istina,a ja nisam rekao da favorit ne moze da pobedi!nego da ne mora...

Poz

http://forum.gfgaming.net/viewtopic.php?f=13&t=42

Edited by the godfather
Link to comment
Share on other sites

Dota Junkies odjavili ucesce,tako da sada ima 11 najavljenih i 2 se razmisljaju po informacijama koje smo dobili od lidera...gledacu(gledacemo) da se ispune sva 16 slota pa makar platio nekoj ekipi ucesce.turnir mora da bude dobar...

Period za uplate je ogranicen na 25.jun da bi se tacno znalo sta i kako na vreme,kom se ucestvuje ili misli da je dovoljno dobar da ucestvuje na tur on ce da uplati,ko se femka taj nece ni cetvrtog tako da to je to sto se tice datuma za uplate...

a ekipe koje su sa strane mogu da odvoje 15 min da odu do prve poste i uplate ucesce...

Link to comment
Share on other sites

10 dana ranije je prerano platice ti eventualno 3-4 ekipe =)

hvala ti sto se sekiras

ako bude manje od 10 ekipa sve ima da ide u nagradni fond pa se nagrade svode na slicno,dobro znamo da ce biti vise od deset ekipa,ja licno verujem da ce da se ispuni 16 slotova.to sto je zvanicni rok za uplatu 25.ne znaci da jedna ekipa nece da uplati i posle toga...

nego da se mi brinemo o tome da tur bude vrh,a prica da ne moze da se sakupe 10 ekipe za turnir u gf-u je,kako da se izrazim,isuvise suvisna za prodavanje...pitajte nislije,to je naj merodavnije,sta da vam kazem.iz regiona smo imali sesnaest ekipa na prvi turnir u cs-u,zasto ne mogu 16 ekipe iz cele srbije da se sakupe ako je iz okoline nisa moglo...

http://www.gfgaming.net/index.php?spgmGal=Godfather_Regionalni_CS_Turnir_16.05.2010&spgmPic=0&option=com_spgm&Itemid=68#spgmPicture

bice super...

Edited by the godfather
Link to comment
Share on other sites

a bre ja garantujem da ce ti doci GSPTSM (tribal), 25 cm, TIB (annie) i Lw

sto se tice para,mislim da pare nisu velike da ne mogu da se uplate,ali neke ekipe dolaze iz razlicitih mesta i ne mogu da se dogovore i tome slicno :)

sto se mene tice ja sam kockar i ja nikad ne znam kad imam pare,tako da je najbolje da ja dam za moju ekipu 1og na licnu dostavu ili na dan igranja :D

Link to comment
Share on other sites

ma jasno bre :) nismo ni mi sa marsa pali :) pare nisu problem, para nema :)) u svakom slucaju, ko moze neka krene da uplati 25-og, ko zaista ne moze, neka uplati kasnije, i to je to.... ja cu Tomo onda za te ekipe da stavim da su potvrdile ucesce, ostaje samo da ostale ekipe potvrde.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ljudi,mi(vranjanci-chw) uvek krademo pare zadnji dan od nashih,a dolazimo sigurno jel tolika frka da donesemo na dan tour-a? msm svuda smo tako odradili i niko nije pravio prob..

al ako je tolika frka smislicemo neshto al dolazimo sigurno btw... i prepravi tmao nismo rambeeee nego chw xD

|m|

`jj`=p-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...