Jump to content

The Godfather Dota Tournament


krlee

Recommended Posts

to uvek svi organizatori kazu :D

ma ok brate,al kapirash da je zajebano npr. nama koji smo iz Bg-a...treba da damo po 1000 za prijave+putni troshkovi+mora neshto i da se jede i pije+shto bi moja baka rekla,za ne daj boze :D

to mu dodje oko 3000 ukupno (MINIMUM,poshto ne znam koliko je povratna karta od Bg-a do Nisha)+ veliko cimanje jer treba da se putuje jedno 4 sata,a veoma teshko da cemo uzeti prvo ili drugo mesto(koje nam se jedino i isplati),jer ima tu ekipa koje mozda i nisu pojedinacno bolje,ali igraju zajedno mnogo duze od nas...

eto toliko od mene,nemojte misliti da samo whine-ujem,ali samo pokushavam da predocim neke realne stvari i okolnosti :P

zao mi je sto se mesam jer garney-krle je sve lepo objasnio - likovi dolaze iz budve na turnir - 15 sati voznje

u nisu zadnji turnir je osvojila ekipa koja je prvi put nastupila na turnir,dobili su samo 160eura zato sto je ucesce bilo 2000 din

pazi sta su jos dobili zbog triumfa:potpisuju ugovor samnom da budu cs ekipa gf-a,imaju sledece beneficije...

1. 10 din/sat vremena njih kosta(klasicnog clana 55din) na racunarima koji su placeni 700eura(pre oko 8 meseci) gde internet za 5 kompa kosta 4500din mesecno

2. dobijaju 5 slusalica od oko 80eura - oko 400 eura

3 placam im ucesce na svaki turnir na koji zele da ucestvuju

4.cim naprave sledeci triumf igraonica ima da im placa cs server - oko 3000 din mesecno - za to mora tek da se dokazu...

rano ti je da budes iskusan 17.godisnjak,sta drugo da ti kazem...pozz

nisam ti napomenuo da su ekipe na tom turniru bile u proseku slabe ali je bilo ekipa u cijem sastavu je igrao lik koji je igrao za SK,da da SK rodjaci,ekipe ciji kompanjoni igraju cs 9 ili 10.god... :) - to je sto se tice te prozivke da triball mora da pobedi i to ako dolazi uopste posto momci nisu ni najavili ucesce koliko ja znam...

Nego da se mi vratimo na glavnu temu (turnir)

Edited by the godfather
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno, sada ucesce jeste malo vece nego sto je bilo za cs, ali su i nagrade dobre. Zeleo bih takodje da istaknem da igraonica nije organizovala turnir da bi zaradila novac ( koliko god to smesno zvucalo ), jer dobro je poznato da preko 80 posto od ucesca ide u nagradni fond, i tih 15-20 posto sto ostane, bice simbolicno u odnosu na dnevni pazar iste igraonice. Turnir je organizovan prvenstveno zbog podizanja popularnosti competative dote i lan turnira, jer ja prvenstveno mislim da Srbija moze da izbaci barem 4-5 kvalitetnih ekipa koji bi se takmicili na evropskom nivou, kao sto to radi Tribal, i kao sto je do pre mesec-dva radio Annie. Iz istih razloga imamo u planu da kroz 3-4 meseca napravimo dota ligu, takodje na nivou Srbije. Ali o tome ce biti konkretnije price kada bude bilo vreme. Sve u svemu, mi cemo dati sve od sebe da organizacija bude na visokom nivou, i da sve ekipe koje ucestvuju budu zadovoljne.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

@Hasan: ja iskljucivo pricam o slucaju ekipa iz Bg-a,to shto me neki komentari nateraju da se malo udubim i zakacim nekog drugog,nije moja krivica...i btw nemoj ti meni sine,ma koliko god bio stariji...a i kad vec napominjesh koliko ti treba sati voznje,cini mi se da nisi ni bio na touru u Bg-u tako da ššš :)

@Viktor: ja ne davim nikog ovde,lepo sam postovao neko svoje mishljenje od 2,3 recenice...al naravno MORA uvek neko da kritkuje neciji post,ko da nemate pametnija posla u zivotu

A problemi bash nisu licni,znam dosta likova koji razmishljaju na taj nacin...al neka ae,vi ste specijalni ^^

I nemoj ti meni moju "poluekipu",za par meseci ti i tvoji centimetri (ma koliko vas gotivim) mozete slobodno ff da pishete :)

na kraju @ all: pustite vi mene,kao shto rekoh samo sam zeleo da ukazem na neke stvari u organizaciji turnira,kao shto je sistem takmicenja itd...nisam nikoga uvredio niti bilo shta,tako da ne razumem cemu ovoliki spam...EVO PREDAJEM SE ^^

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

hahahahhha @timeismoney, ja sam odma reko da nije uvreda! :)

a sto se tice para samo da napomenem da nas kao i nislije[mada nas i nesto vise] svaki tur kosta min 3k po igracu i barem [u najboljem slucaju] 2 dana za tur, ai veruj mi, isplati se, ko sto kaze Viktor, prehranitelj citave Srbije, shvatices jednog dana :)

peace :)

Link to comment
Share on other sites

opusti se torima,znash da te <3 :D

a btw maier,to sh pishem od kad znam za sebe...i kapiram da nije "nafurano" niti nepismeno jer to nisam poceo da pishem iz fazona nego zato shto sam zeleo da pravim razliku izmedju S i Š a mrzi me da stalno menjam language na tastaturi,smara:)

chiv brate,ja napisah prvi post sa par recenica,ovi dodaci su bili iznudjeni ;)

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...