Jump to content

RUR Starcraft 2 beta turnir-subota, 29.5. u 13h


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U subotu u 11h ću da proglasim parove, pošto ne znam još tačan broj učesnika :)

Nemam fensi šmensi tehnologiju, ali ću makar na papirićima da vas izvlačim :D

Molba za moderatore ako mogu da promene podnaslov topika i da stave zvaničan datum i vreme :)

Link to comment
Share on other sites

cek sarmo, tur je sutra, a operacija ti je u pon...ili kazes da te sad toliko boli zub da ne mozes da sedis za kompom:)

juce me je bolelo toliko da nisam mogao ni da lezim... ali bukvalno :/ pijem antibiotike neke da mi spadne otok i govna... i uzimam sve moguce protiv bolova (dobro trodone jos nisam gutao) :D

2 osmice sa iste strane... a kada sam ih jos odavno molio da mi vade, znas i sam: svaki zub je bitan... picke materine... ja cu vadim sam ako me zajebe i ovaj put :))

Link to comment
Share on other sites

juce me je bolelo toliko da nisam mogao ni da lezim... ali bukvalno :/ pijem antibiotike neke da mi spadne otok i govna... i uzimam sve moguce protiv bolova (dobro trodone jos nisam gutao) :D

2 osmice sa iste strane... a kada sam ih jos odavno molio da mi vade, znas i sam: svaki zub je bitan... picke materine... ja cu vadim sam ako me zajebe i ovaj put :))

uf, osmice smaraju bas, ja sam izvadio 2 gornje, a donje mi kao popravio i ostavio...sad cekam da se sjebu pa da vadim i njih...kazem ja da su zubari bagra bre:)...btw, bice nas valjda 8 (poz vudi!) na turu, okacite svi tacne nickove, ne znam kako funkcionise sad addovanje frenda kad nema identifiera u nicku?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki apdejt oko organizacije, raspored mečeva i slično. Da li je moguće observovati mečeve drugih igrača i kako da se prijavim na tuđe friend liste (od kad su resetovali betu zadnji put, nema više ono sa identima).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je nick Humungus, u slučaju da ne stignem da se okačim na taj chat oko 11, ali sam do 13h sigurno tu.

BTW, :)

StarCraft II Beta Test Schedule Update

5.28.10 | by Nebu We previously announced that the first phase of the StarCraft II beta test would be coming to a close in all regions on Monday, May 31. In order to prepare for the final phase of beta testing, we plan to extend the current phase in all regions until Monday, June 7. After this date, the beta test will be unavailable for several weeks while we make some hardware and software configuration changes for the final phase of the beta test and the release of the game. We plan to bring the beta test back online for a couple of weeks prior to the game's launch to complete our testing. We’ll have more details to share about when this final phase will begin at a later date.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Winner Bracket - Parovi !

Map pool je kao sa prethodnog turnira koji je organizovao Neo!

Round 1 - Scrap Station (BO1)

Round 2 - Desert Oasis (BO1)

Round 3 - Lost Temple (BO3)

Round 4 - Metalopolis (BO3)

Round 5 (winner/loser finale) - Kulas Ravine (BO3)

Loser bracket će biti okačen kasnije, kada se vratim iz bolnice :)

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...