Jump to content

Transfer hitovi 2010


komaa

Recommended Posts

Aha [:D]

Iz Argentine je, igra levo krilo, ima 22godine i po meni dosta dobar igrač :))

edit : Eto objasnio ti Sinister [:)]

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Real uvek uzima skupe igrače, kao što su ove sezone doveli dosta skupih igrača, za razliku od Arsenala koji kupi igrača za 2miliona a proda za 25 do 50 miliona

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ako uzmu Srnu pored zivog Baneta i zdravog Bosingve najsmesniji su na svetu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakav srna kakvi bakraci..a i onaj miguel tavori u valensiji a bruka desni bek..

za mariju ovo jeste dosta para ali lik zna ,stvarno zna..malo je mrsavko i pickurko ali ce kaznjavati spanske odbrane..

mene ipak najvise zanima sta ce biti sa Cescom..

I SVEMOCNIM HAMSIKOM KRALJEM CIGANA!

Link to comment
Share on other sites

jeste li vi sigurni da je DiMaria presao za 40 miliona u Real? Ne vidim ni na jednom sajtu koje ja gledam (eurosport, bbc sport) a chudno mi je da pre dolaska Murinja kupuju takvog igracha, jer ne kosta malo a predpostavljam da ce Murinjo vise gledati da pojaca uzasnu Realu odbranu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jeste li vi sigurni da je DiMaria presao za 40 miliona u Real? Ne vidim ni na jednom sajtu koje ja gledam (eurosport, bbc sport) a chudno mi je da pre dolaska Murinja kupuju takvog igracha, jer ne kosta malo a predpostavljam da ce Murinjo vise gledati da pojaca uzasnu Realu odbranu...

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2010/05/05/1909092/real-madrid-sign-benfica-star-angel-di-maria-report

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ko je juce gledao Argentina-Kanada mogao je da se uveri zasto di Maria vredi toliko. Mislim da ce se i mladi Pastore iz Palerma posle sveckog prodati u neki top tim.

A Ziga potpisuje za neki tim iz Engleske danas to je sigurno. Da li Birmingem, Aston Vilu ili neki treci videcemo...

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

Siniša Mihajlović otišao u Fiorentinu

http://www.goal.com/en-gb/news/2559/rumours/2010/05/25/1941525/sinisa-mihajlovic-set-to-join-fiorentina-over-the-coming

Tinejdzer Francisco Alcacer možda ode u Arsenal

http://www.goal.com/en-gb/news/2559/rumours/2010/05/25/1941476/arsenal-monitoring-valencia-youngster-francisco-alcacer

Snajder se vraća u Real?

http://www.sportal.rs/news.php?id=28176

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ko je juce gledao Argentina-Kanada mogao je da se uveri zasto di Maria vredi toliko. Mislim da ce se i mladi Pastore iz Palerma posle sveckog prodati u neki top tim.

A Ziga potpisuje za neki tim iz Engleske danas to je sigurno. Da li Birmingem, Aston Vilu ili neki treci videcemo...

da kanadjani su pravi reper za merenje kvaliteta :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...